Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie van Computable is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Veeam Software vernieuwt EMEA-partnerprogramma
Veeam Software, leverancier van back-up-, replicatie- en virtualisatiebeheeroplossingen voor VMware vSphere en Windows Server Hyper-V, heeft verschillende verbeteringen aangekondigd in haar EMEA-partnerprogramma. Binnen het vernieuwde Veeam ProPartner-programma kunnen partners hun technische kennis en sales-activiteiten op het gebied van virtualisatie nog verder optimaliseren.
De belangrijkste verbeteringen binnen het ProPartner-programma zijn:• Introductie van de specialisatie tot Enterprise Management Specialist (EMS)
o EMS-specialisten werden voorheen in hun eigen tier binnen het ProPartner-programma opgenomen, maar kunnen nu de ProPartner-status Silver, Gold of Platinum behalen.
• Verbeterde dealregistratie beschermt de marge van partners en vergroot de winstgevendheid wanneer zij Veeam-oplossingen verkopen:
o Hogere korting voor Gold en Platinum ProPartners
o Platinum, Gold en Silver ProPartners ontvangen extra marge wanneer zij een product aan een nieuwe klant verkopen en/of wanneer het een Enterprise-editie en een tweejarig prepaid onderhoudscontract betreft. De partner ontvangt tevens een extra marge bij de verkoop van een Management Pack of SPI (alleen voor EMS).
• Veeam University: de Veeam University is uitgebreid met video webinars die vroegtijdig en diepgaand inzicht bieden in nieuwe releases. Zo worden nieuwe product features uitgelicht en wordt de kennis van Veeam-producten vergroot. De Veeam University biedt nu nog gerichtere cursussen om het kennisniveau van partners te verhogen, zodat zij deze kennis kunnen vertalen naar de sales.
In 2012 introduceerde Veeam het Platinum-niveau binnen het ProPartner-programma om zo de meest toegewijde partners te ondersteunen. Deze Platinum-status biedt geselecteerde Elite-partners de gelegenheid hun klanten de beste support te bieden. Onlangs werden de eerste twee Platinum-partners in de Benelux benoemd. Het Belgische bedrijf Axi en Comparex uit Nederland hebben deze exclusieve status weten te behalen.
Lees ook het artikel Veeam mikt op 1000 Benelux-partners in 2013.
17-05 Ingram Micro versterkt directieteam
16-05 BPSolutions wint IBM Award
15-05 VeliQ breidt OEM-contract met SAP uit
15-05 E92plus vergroot FatPipe's toegang tot partners
14-05 Fallbrook distributeur van Intellinet en Manhattan
14-05 Ingram Micro start printer- en multifunctional...
13-05 Ingram Micro tekent Meraki op
08-05 Copaco 'EMC distributeur van het jaar EMEA Noord'
07-05 VCD Distributie exclusieve SAP Distributeur
06-05 Szienz gaat in zee met Worknets.com
22-05 ITPH organiseert regionale IT-branchedag...
22-05 CUGNL hakt vanavond knoop door over toekomst
22-05 SAP gaat wereldwijd autistische ICT’ers werven
22-05 Aamigoo verkoopt Corso terug aan oude eigenaar
22-05 Spoelstra spreekt: Apple is het meeste waard
21-05 Vijf ICT-onderzoekers krijgen Vidi-beurs NWO
21-05 Computable nomineert 10 partnerprojecten
21-05 IT-dienstenmarkt zet pijnlijke transitie door
17-05 OpenSesame ICT start eigen CRM-bedrijf
17-05 Wadinko investeert in Caase.com
|
|
Gerelateerde artikelen
15-02-13 Veeam mikt op 1000 Benelux-partners in 2013
03-01-13 Copaco start distributie Veeam-producten
In vijf stappen een brug slaan tussen IT en business
![]() |
Van een informatiemanager wordt verwacht dat hij of zij optimaal inspeelt op de wensen van de business. Dat vereist......
23 vacatures
Salesforce.com Expert Lead
MJS Bureau voor werving en selectie , Utrecht
ICTZ B.V. , Hoorn NH
TUNIX Digital Security , Nijmegen
Hays Amsterdam , Amsterdam
Planon B.V. , Nijmegen


