Microsoft gaat toch zelf crm-applicaties hosten

12-07-2006 16:04 | Door Jasper Bakker | Lees meer over het bedrijf: Microsoft | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Microsoft komt volgend jaar met een zelf gehoste uitvoering van zijn Dynamics CRM-pakket. Die productlijn krijgt de Live-naam, wat Microsofts online-strategie markeert. Bij de lancering van de hosted uitvoering in maart dit jaar ontkende Microsoft nog zelf te willen hosten.

Algemeen directeur Dynamics CRM Brad Wilson reageerde toen op vragen van Computable of Microsoft zélf de rol van hoster op zich wou nemen. "Wij willen slechts een basisplatform bieden. We zijn honderd procent op onze partners gericht." Hij zei op de service providers te vertrouwen om specifieke niche-industrieën of bepaalde regio's met eigen vereisten te bestrijken.

Wilson achtte het wel mogelijk dat Microsoft zelf zich zou richten op een zeer gespecialiseerd gebied, indien dat niet bestreken zou worden door partners. Dat lijkt nu dus te gelden voor crm in het algemeen.

Ceo Steve Ballmer kondigt aan dat Dynamics CRM Live halverwege volgend jaar moet verschijnen. Hij noemt deze aankondiging "eigenlijk onvermijdelijk". Wilson verklaart dat de prijs voor de Live-crm nog niet bekend is, maar stelt dat het concurrerend zal zijn met vergelijkbare online-software in de markt. De voornaamste concurrent op dit gebied is Salesforce.com, maar ook SAP en Oracle tellen mee.

Videotorial

Neomax: 'First people, then systems'

Directeur Neomax, Stephan Bosman over zijn bedrijf: 'Neomax staat voor: First people, then systems. Daarom staat jouw carrière bij ons echt centraal.'

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3