Innovatie applicatieportfolio ondanks KPI's
Key performance indicators (KPI) dwingen de ICT-dienstverlener tot kostenreducties en laten geen ruimte over voor innovatie. De drijfveer voor organisaties om te kiezen voor Outsourcing is blijft nog steeds kostenreductie. Dit werd onlangs weer eens bevestigd door het recente Outsourcing Performance onderzoek van Giarte en Morgan Chambers, die inzage geeft in het uitbesteden van applicatiebeheer.
Chief Financial Officers (CFO's) voeren de druk bij de contractonderhandelingen zo hoog op, dat er vaak nog maar sprake is van een kostengedreven contract tussen klant en dienstverlener. Vooral de meerjarige contracten afgesloten in de periode 2002 - 2005 staan bol van de financiele KPI's. Leveranciers moesten kostenreducties van 40% of meer opleveren. Het zal niemand verbazen dat er in dergelijke contracten geen ruimte is voor innovatie.
Nieuwe ontwikkelingen
Maar de markt is ondertussen veranderd. Het aantrekkende economische klimaat biedt ruimte voor innovatie van technologie, applicatieportfolio en bedrijfsprocessen. De contracteigenaren sturen echter nog op kostenbesparingen.
Who is to blame?
10-02 Het einde van het begin van cloud en virtualisatie
10-02 De windwakken van de cloud-sector
09-02 Citoto
09-02 Lang leve de hackers!
09-02 Modder gooien in ICT-land
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
08-02 Hadoop lijkt een alleskunner
07-02 Hou zicht op de informatie bij HNW
07-02 Eigen werknemer kan ook een vijand zijn
06-02 Krachtenbundeling NGI en TestNet is goede zaak
10-02 Complexiteit elimineren met Backup Exec 2012
10-02 Avocent van Emerson beheert datacenter
08-02 Blue Coat MACH5 kan versleutelde Flash Video aan
08-02 'ICT-afdeling is te traag voor ontwikkeling apps'
07-02 Western Digital haalt hard uit naar Stellar Data
07-02 Detron beheert ICT voor RTL
07-02 Detron zoekt naar scherper profiel
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 Erasmus Universiteit reorganiseert ICT
06-02 Banometer: Topstart vacaturemarkt krijgt vervolg
|
|
Het herschrijven van de regels van het patch-beheer
De meeste organisaties slagen er niet in patches bijtijds uit te rollen, waardoor ze continu beveiligingsrisico’s......


