Productnieuws aanmelden

BI-instrument 'stuurt' schooldirecties

11-02-2009 14:04 | Door Henk Boot | Lees meer over de bedrijven: PST, Oracle | Er zijn 2 reacties op dit artikel | Permalink

PST Business Solutions introduceert een sturingsinstrument dat schooldirecties- en besturen in het primair onderwijs ondersteunt om de kwaliteit van het onderwijs op verschillende organisatieniveaus te monitoren en bij te sturen. Deze Business Intelligence oplossing is gebaseerd op een Oracle applicatie en maakt informatie inzichtelijk via een gebruiksvriendelijk digitaal dashboard.

Het sturingsinstrument Stivoo PST Business Solutions van helpt onderwijsorganisaties beter en gemakkelijker verantwoording af te leggen nu de beleidsverantwoordelijkheid groeit. Stichting IJsselgraaf, waar waarbij twintig basisscholen zijn aangesloten, werkt al met het bi-instrument.

PST Business Solutions ontwikkelde Stivoo zodat het basisonderwijs de ontwikkeling van het uitgevoerde beleid kan volgen, sturen en verantwoorden. Met dit instrument speelt de ontwikkelaar in op de steeds grotere vraag naar inzicht in aanwezige digitale informatie; Cito resultaten, financiële gegevens, leerlingvolgsystemen en HR-rapportages. Door het creëren van een overzichtelijk digitaal dashboard is deze informatie goed te volgen en is het gemakkelijker verantwoording af te leggen.

Vooraf kan bepaald worden wat de pijlers zijn voor een organisatie. De resultaten kunnen vervolgens worden gebruikt om het beleid waar nodig bij te sturen en kan zo bijdragen aan een betere kwaliteit in het onderwijs. Stivoo kan inzicht geven in de resultaten van een totale onderwijsstichting, een individuele basisschool of zelf per leerling.

Reacties op dit artikel
Geen ratingEjay, 12-02-2009 14:09
Dit lijkt me een interessante oplossing om beter grip te krijgen op de kwaliteit van het onderwijs. Op www.stivoo.nl is er ook nog een filmpje te vinden die hier verder op ingaat.
Geen ratingRobin, 17-02-2009 20:14
Leuk in dit kader hoe New York BI op school heeft aangepakt, mocht maar liefst 80 miljoen kosten!
 
http://dbmforum.nl/20070312/bi-op-school/
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 152 6.4
Klik voor meer info2 117 6.6
Klik voor meer info3 108 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 44 6.4
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3