Case study
Beheer website Provincie Limburg vereenvoudigd
De Belgische Provincie Limburg zal Smartsite gaan inzetten voor haar internetsite www.limburg.be, het intranet en het extranet voor de raadsleden. Ook zullen allerlei deelsites in de toekomst worden beheerd met Smartsite. Circa 200 redacteuren zullen met Smartsite gaan werken. De implementatie wordt verzorgd door Ucad, een Business Partner van Smartsite en ook gevestigd in Limburg.
"Belangrijke redenen om voor Smartsite te kiezen waren met name de gebruiksvriendelijkheid van het systeem, de uitgebreide standaardfunctionaliteit en de geavanceerde mogelijkheden op gebied van rechten, rollen en security", aldus het Provinciebestuur van Limburg.
Met name het laatste punt (rechten/rollen/security) is voor de Provincie Limburg van belang ten behoeve van het beheer van P-net, hetgeen een besloten omgeving betreft voor de raadsleden.
Dankzij de channelmethodiek binnen Smartsite kunnen bovendien op gestructureerde wijze de circa 50 deelsites binnen http://www.limburg.be/ worden beheerd.
"Wat ook als zeer prettig wordt ervaren is het feit dat Smartsite een product is dat beschikt over een Nederlandstalige interface en uitgebreide Nederlandstalige handleidingen hetgeen het voor onze medewerkers laagdrempelig maakt."
Inmiddels is door de Provincie Limburg in samenwerking met Ucad het eerste project in gang gezet, te weten het overzetten van het huidige intranet en het P-net de nieuwe Smartsite omgeving.
08-02 Nij Smellinghe live met geïntegreerd...
03-02 BAM helpt SOR met unified communications
23-01 Marktplaats.nl benut met SAS markt- en klantkennis
06-01 Croon Elektrotechniek 'toekomstproof' met AppSense
04-01 Subsidieproces: eerst organiseren, dan...
02-01 Zorgverlener Goenhuysen werkt efficiënt mobiel
27-12 Rode Kruis werkt decentraal met centraal beheer
22-12 Diaconessenhuis Leiden over op ChipSoft CS-ENZIS
16-12 ROC werkt met RES Workspace Manager
09-12 Diaconessenhuis Leiden vernieuwt protocolbeheer
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
09-02 ERP-traject Eigen Haard krijgt forse directiesteun
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
07-02 Western Digital haalt hard uit naar Stellar Data
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
06-02 Delta Lloyd verlengt contract met Human Inference
06-02 Krachtenbundeling NGI en TestNet is goede zaak
03-02 De kracht van 'niet moeten, maar willen'
|
|
26-05-08 Web-analysesoftware vult klassieke statistieken aan
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......


