Microsoft optimistisch over gesprekken met EC

03-04-2006 11:57 | Door Jasper Bakker | Lees meer over het bedrijf: Microsoft | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Microsoft is optimistisch over de antitrustzaak van de Europese Commissie. De Windows-producent heeft afgelopen donderdag en vrijdag gesprekken gevoerd over zijn - volgens de EC - niet gehoorzamen aan de opgelegde strafmaatregelen.

De antitrustautoriteiten dreigen met een boete van 2 miljoen euro per dag, die met terugwerkende kracht geldig is vanaf half december vorig jaar. Microsoft stelt dat het wel degelijk gehoorzaamt, maar contrasteert dat met de beschuldiging dat de instructies van de EC onduidelijk zijn waardoor het moeilijk is ze te gehoorzamen. De EC heeft Microsoft op haar beurt beschuldigd van traineren.

De eind vorige week gevoerde gesprekken zijn volgens Microsoft goed verlopen. Woordvoerders van het concern zijn enthousiast over de gevoerde dialoog en stellen dat communicatie zeer belangrijk is. Ondertussen zijn er berichten vanuit de EC dat de gevoerde gesprekken voornamelijk een herhaling waren van de eerder geuite - wederzijdse - standpunten.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 121 6.7
Klik voor meer info3 113 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3