Beurshandel in VMware gaat van start
Aan de New Yorkse effectenbeurs worden vandaag de eerste aandelen VMware verhandeld. Gisteren maakte het bedrijf 33 miljoen aandelen te gelde voor 29 dollar per stuk. Daarmee levert de beursgang in totaal 957 miljoen dollar op.
Leverancier van virtualisatiesoftware VMware is, op basis van de gisteren gerealiseerde prijs, als geheel 10,9 miljard dollar waard. Daarmee is het een van de grootste beursgenoteerde softwarebedrijven ter wereld.
Moedermaatschappij EMC, fabrikant van opslagsystemen, deed slechts negen procent van de aandelen van de hand. Dat percentage kan nog iets oplopen wanneer kopers van de aandelen gebruik maken van hun recht wat extra aandelen af te nemen. Daarbij gaat het om maximaal vijf miljoen aandelen.
10-02 Complexiteit elimineren met Backup Exec 2012
10-02 Avocent van Emerson beheert datacenter
09-02 Talk & Vision biedt Personal Video in de cloud
08-02 Blue Coat MACH5 kan versleutelde Flash Video aan
08-02 Interoute breidt service uit met Virtual Data...
07-02 iPad app Teamcenter AppShare deelt desktop
06-02 Netgear introduceert Intelligente Edge-switches
03-02 Siemens PLM Software introduceert Jack 7.1
02-02 CommVault breidt Simpana-software verder uit
02-02 LaCie 5big Office back-up-oplossingen voor MKB
08-02 Nokia verplaatst smartphoneproductie naar India
30-01 LeaseWeb gebruikt besturingssysteem CloudLinux
30-01 13 besmette apps ontdekt in Android Marketplace
30-01 Peak-IT brengt ROI-rapport voor Windows 7
25-01 Verkoop iPhone, iPad en Mac breekt alle records
25-01 VMware ziet omzet en winst in 2011 toenemen
25-01 Scense Live Profiles beheert gebruikersprofielen
23-01 'Microsoft vecht zich met Nokia Lumia 900 terug'
23-01 Uitval Unix-server is oorzaak Wegener-storing
20-01 Microsoft verkoopt minder Windows
|
|
Het herschrijven van de regels van het patch-beheer
De meeste organisaties slagen er niet in patches bijtijds uit te rollen, waardoor ze continu beveiligingsrisico’s......
Schone migratie naar Windows 7
Gebruikers die willen overstappen op het besturingssysteem Windows 7, kunnen het beste kiezen voor een compleet nieuwe installatie. Dat zeggen experts van het Computable-topic besturingssystemen.



Ik hoop wel dat VMware bij haar technische leest blijft, en mooie produkten blijft maken, waar het leven van ons ict'ers prettiger door blijft