Windows 7 komt eerder voor zakelijke klanten
Klanten die een softwarecontract hebben bij Microsoft kunnen vanaf 1 september 2009 Windows 7 installeren. Dit zei Bill Veghte, senior vice president of the Windows Business, op de Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 in New Orleans. De aankondiging heeft vooral impact op zakelijke gebruikers. Bij volume licensing contract krijg een bedrijf een productnummer, maar kan de software op verschillende pc's installeren.
Veghte zei dat vanaf september 2009 een promotiecampagne voor Windows 7 start. Klanten met een softwarecontract kunnen kortingen krijgen van 15 tot 35 procent. Het is overigens nog niet bekend of die kortingen ook voor Nederlandse klanten gelden.
De vice-president vindt dat business partners goede zaken kunnen doen met Windows 7, dat wereldwijd geïnstalleerd kan worden op meer dan 246 miljoen zakelijke pc's. Windows 7 Professional is ook interessant voor het midden- en kleinbedrijf, zegt Veghte, omdat het deze bedrijven om om mobility-producten vragen.
XP Mode
Windows 7 Professional is uitgerust met meer beveiligings- en beheertools. Ook bevat het een XP Mode; een virtuele Windows XP SP3 omgeving die draait onder Windows Virtual PC. Dat leidt tot comptabiliteit met oudere applicaties die in gebruik zijn. Ruim zestienduizend fabrikanten van hardware en software zeggen dat ze hun oplossingen beschikbaar maken voor Windows 7.
Microsoft zegt verder goede zaken te doen met de Microsoft Desktop Optimization Pack (MDOP). Er zijn reeds meer dan achttien miljoen licenties verkocht. Met MDOP (Microsoft Desktop Optimization Pack) voor kunnen ondernemingen de beheersbaarheid verbeteren en tegelijkertijd de complexiteit en kosten van hun ict-infrastructuren beperken. In MDOP zijn zes Microsoft-technologieën verwerkt die kunnen worden gecombineerd om belangrijke zakelijke en technische problemen op te lossen.
13-02 Unit4 en VDD IQware koppelen zorgsoftware
13-02 KPN maakt balans op na hack
13-02 KPN garandeert anonimiteit internetgebruiker
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
08-02 Nokia verplaatst smartphoneproductie naar India
30-01 LeaseWeb gebruikt besturingssysteem CloudLinux
30-01 13 besmette apps ontdekt in Android Marketplace
30-01 Peak-IT brengt ROI-rapport voor Windows 7
25-01 Verkoop iPhone, iPad en Mac breekt alle records
25-01 VMware ziet omzet en winst in 2011 toenemen
25-01 Scense Live Profiles beheert gebruikersprofielen
23-01 'Microsoft vecht zich met Nokia Lumia 900 terug'
23-01 Uitval Unix-server is oorzaak Wegener-storing
20-01 Microsoft verkoopt minder Windows
|
|
15-10-09 TestLab: W7 is wat Vista had moeten zijn
15-10-09 Windows XP kan eindelijk met pensioen
09-10-09 Ballmer: ‘We are all in the right industry!’
02-10-09 Pecoma stoomt BDO klaar voor Windows 7
27-07-09 'De hele wereld praat met Microsoft'
16-07-09 'Helft bedrijven gebruikt eind 2010 Windows 7'
26-06-09 Volledige Windows 7 E-versie voor upgradeprijs
12-06-09 Kroes kritisch over IE-loze Windows 7
03-06-09 Windows 7 komt uit op 22 oktober
12-05-09 Windows 7 ligt voor kerst in de schappen
08-05-09 XP-modus Windows 7 werkt niet voor iedereen
01-05-09 Release candidate Windows 7 bevat XP-modus
28-04-09 Windows 7 integreert XP twee maal
27-04-09 Microsoft ontwerpt 'XP-modus' voor Windows 7
06-04-09 Windows 7: de Vista Ferrari
Het herschrijven van de regels van het patch-beheer
De meeste organisaties slagen er niet in patches bijtijds uit te rollen, waardoor ze continu beveiligingsrisico’s......




