ICS wint prijs met business intelligence
International Card Services (ICS) in Diemen heeft een Excellent Performance Award op het gebied van BI gewonnen. Het bedrijf ontving de prijs van de jury van de jaarlijkse BI Awards op het onderdeel Operational Excellence. De prijs werd uitgereikt tijdens het tweedaagse BI-symposium dat Sogeti jaarlijks samen met de Butler Group organiseert.
Bij International Card Services, dat credit cards uitgeeft, is business intelligence water uit de kraan geworden, men kan niet meer zonder, zo constateert de jury van de BI Awards. Het primaire proces en het BI proces lijken volledig samen te smelten en dat is volgens de jury een bijzondere prestatie. Daarbij wordt risk management volledig gestuurd door business intelligence en dat is niet onbelangrijk in deze tijd waarin kredietwaardigheid een serieuze zaak is. Acties in het operationele proces zijn volledig afgestemd op wat ICS over de klant weet. Hierdoor realiseert ICS niet alleen een hoge klanttevredenheid en een zeer effeciënte organisatie, maar ook meer rendement.
De Excellent Performance Award is onderdeel van de BI Awards 2009. Deze juryprijzen worden jaarlijks uitgereikt aan organisaties die zich onderscheiden op het gebied van business intelligence. Dit jaar won het ziekenhuis Diakonessenhuis in Utrecht de BI Award als slimste organisatie van 2009.
BI Survey
Naast International Card Services (ICS) en het Diakonessenhuis waren ook KPN Retail en de politie Amsterdam-Amstelland dit jaar genomineerd voor de BI Award. De organisaties werden geselecteerd uit de honderdvijftig deelnemers aan het Nationale BI Survey 2009. Dit onderzoek wordt jaarlijks door advies- en onderzoeksbureau Passionned uitgevoerd en geeft een beeld van de toepassing van BI in ons land, dus hoe het is gesteld met de intelligentie van Nederlandse organisaties.
De genomineerde organisaties zijn onderzocht op zestig bedrijfsmatige aspecten. Deze aspecten zijn getoetst door studenten van de parttime opleiding Bedrijfskunde van de Rotterdam School of Management. Zij bezochten de bedrijven en brachten hiervan verslag uit aan de jury.
Winnaars
Eerdere winnaars van een BI Award zijn Albert Heijn, Nashuatec Services, DSM Innovation en de afdeling bezwaar en beroep van het UWV. Ook KPN Mobiel, het CFI, het Ministerie van Sociale Zaken en MCB Nederland wonnen al eens een award.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
08-02 Hadoop lijkt een alleskunner
06-02 Delta Lloyd verlengt contract met Human Inference
27-01 Te veel aandacht voor KPI's leidt af
24-01 SAS ziet omzet met 12 procent stijgen
23-01 Gebruik strategiekaart en Balanced Score Cards...
23-01 CIO zet analytics en BI op eerste plaats
23-01 Marktplaats.nl benut met SAS markt- en klantkennis
20-01 Software en diensten bezorgen IBM groeicijfers
20-01 Datamanagement hot item voor verzekeraars
19-01 IBM-CIO stimuleert social networking
|
|
29-10-10 Information Builders en Teradata samen in BI
17-06-10 Vijf bedrijven strijden om BI Award
30-09-09 Ziekenhuis Diakonessenhuis wint BI Award 2009
18-05-09 Jury maakt genomineerden BI Awards bekend
30-12-08 Jury BI Awards: geen prijs voor ‘losers’
23-12-08 Studenten controleren nominaties BI Awards
14-03-07 UWV en Nashuatec winnen BI Award 2006
24-02-06 Strijd om BI Awards 2005 breekt los
28-01-05 Sociale Zaken en MCB Nederland winnen BI-Award 2004
De gecombineerde kracht van JD Edwards en Salesforce.com
De integratie van JD Edwards en Salesforce.com drijft organisaties vaak tot wanhoop. Deze whitepaper beschrijft hoe......




