Siebel werkt aan componententechnologie

08-06-2005 10:52 | Door Kim Loohuis | Lees meer artikelen over: Oracle-applicaties | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Siebel Systems introduceert later dit jaar zijn technologie voor het bouwen van componenten (codenaam Nexus). Nexus moet zijn plek vinden in Siebel CRM 8.0 dat in 2006 op de markt moet komen.

Nexus zal deel uitmaken van de architectuur-update van Siebels crm-platform. De grote revisie van dat platform (versie 8.0) moet volgend jaar op de markt verschijnen. De nieuwe componententechnologie wordt de eerste versie van Siebels kernproducten die geheel is gebouwd om te draaien op J2EE- en .Net-applicatieservers in plaats van op Siebels eigen applicatieservers. De applicatie is op componenten gebaseerd, een illustratie van het feit dat klanten vragen om diensten voor service oriented architectures.

Nexus levert kant-en-klare bouwstenen voor crm-componenten die bedrijfsprocessen mogelijk maken en is gebaseerd op een open service oriented architecture (soa). Het is ook mogelijk om gebruik te maken van ‘rapid application development’ (rad). Siebel zegt het nieuwe product vooral te richten op organisaties die competent zijn in het bouwen van maatwerk crm-applicaties.

Nieuwe kijk op testen

Henk Fliek

In vijf weken tijd publiceert Computable een serie artikelen van expert Henk Fliek over het belang van een goede teststrategie en hoe daaruit concurrentievoordeel te behalen valt. De volgende onderwerpen komen aan bod:

1 Sneller inspringen op verandering
2 Belang goede teststrategie
3 Structuur succesvolle testlevenscyclus
4 Cruciale bijdrage testdisciplines
5 Verbeteren testvolwassenheid

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3