Edukaat-experts ontwikkelen Raet Online
Leverancier staakt eind 2013 ondersteuning Caso en Edukaat
Salarisverwerker en hr-dienstverlener Raet zet oud-Randstad-medewerkers met kennis van het personeelsadministratiesysteem Edukaat in voor de doorontwikkeling van Raet Online. Het gaat om werknemers die in juni 2009 werden overgenomen bij de inlijving van een onderdeel van Randstad HR Services. Het merendeel van die groep van 97 medewerkers houdt zich bezig met diensten rondom Edukaat en Caso.
Een aantal van die medewerkers werkt inmiddels mee bij de ontwikkeling van Raet Online voor Onderwijs, een online hr-portal voor het onderwijs. Volgens een betrokkene gaat het vooral om Edukaat-experts. Caso-ontwikkelaars worden daar nog niet in betrokken, stelt de bron. Een woordvoerder van Raet meldt dat een aantal van de overgenomen Randstad-medewerkers niet meer bij Raet werkt.
Staken
Eind 2013 staakt Raet de doorontwikkeling van Caso en Edukaat. Dat is klanten in november 2009 medegedeeld. Hun wordt aangeboden over te stappen naar Raet Online, een volgens de leverancier uitgebreider pakket voor personeelsdiensten in het onderwijs. Raet wil uit concurrentieoverwegingen niet zeggen hoeveel klanten nog werken met Caso en Edukaat.
De hr-dienstverlener wilde door de overname van salarisadministratiesysteem Caso en personeelsadministratiesysteem Edukaat marktaandeel winnen en kennis inkopen. Het onderwijs is een belangrijke markt in de bedrijfsstrategie van Raet.
PinkRoccade
Caso en Edukaat waren ooit producten van PinkRoccade. Dit onderdeel werd in 2006 voor 65 miljoen euro door Randstad gekocht. Het bedrijf zei toen flink te willen investeren in de nieuwe software.
Volgens de voorlichtster zijn die investeringen ook gedaan. 'We wilden een ict-platform waarop we ook andere diensten aan klanten konden aanbieden', zegt ze. Het gemaakte platform gaat het bedrijf niet meer gebruiken. Randstad schreef het derde en vierde kwartaal van 2008 85 miljoen euro af op de divisie.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
09-02 Oracle neemt eHRM-specialist Taleo over
06-02 Paralax levert Rostar CAS aan Brink's Nederland
03-02 IntraData en Centric breiden samenwerking uit
03-02 Ortec ontwikkelt beslissingsmodel voor St Radboud
16-01 Randstad verkoopt Indiase salarisverwerker
06-01 Accenture beheert SAP-HRM van Shell
04-01 Paralax verwerkt nieuwe vakantiewet in Rostar CAS
29-12 TheNextFlex en Nétive verkopen marktplaatsdesk
22-12 Nu investeren in mensen betekent besparen op...
|
|
22-09-11 Raet digitaliseert HR-processen Fujitsu
25-08-11 Durfkapitalist CVC neemt Raet over
29-06-11 GGZ Breburg kiest voor HR-portal Raet Online
06-09-10 Raet doet loonbeheer Onderwijs Service Groep
12-07-10 Raet beheert HR-administratie van opleider ROC
15-07-09 Raet koopt Caso en Edukaat van Randstad
11-11-08 Raet beheert salarissysteem voor opleider
29-01-99 Raet definitief ontmanteld
Zorg voor HRM in de zorg
Voor zorginstellingen wordt de concurrentiepositie steeds belangrijker. Dat zorgt voor meer aandacht voor......




