Functioneel beheer UWV gaat naar Capgemini
Capgemini neemt het beheer van een aantal systemen van het UWV (Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen) over. Zo'n 45 medewerkers die dit werk nu voor de uitvoeringsinstantie doen, gaan over naar de automatiseerder.
De ondernemingsraad van het UWV moet de overgang nog goedkeuren. Geeft de or groen licht, dan neemt Capgemini vanaf 1 januari aanstaande, onder regie van het UWV, een deel van het beheer van een aantal systemen over. Hiertoe behoren onder meer de voormalige basisregistraties en de premievaststellingsystemen. De overeenkomst is gesloten om de continuïteit van de bedrijfsvoering te borgen, aldus beide partijen.
Capgemini werkt al langer voor het UWV, bijvoorbeeld bij de nieuwe verwerkingsinfrastructuur, waarvoor het IBM meehelpt met het migreren van de datacenters die het UWV nu gebruikt naar één IBM-rekencentrum in Brussel. Verder verzorgt de it-dienstverlener de nieuwbouw en het onderhoud van de polisadministratie.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......




