BSA viert intellectual property-dag met ludieke actie

26-04-2006 13:01 | Door Jasper Bakker | Lees meer over het bedrijf: BSA | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

De Business Software Alliance (BSA) heeft vanmorgen met een ludieke actie in Den Haag de World Intellectual Property-dag ingeluid. Samen met VVD-politica Jelleke Veenendaal heeft de branchevereniging pakken van kenniswerkers letterlijk kapot geknipt.

De wereldwijde ip-dag dient om de link tussen intellectueel eigendom en innovatie te benadrukken. "Ja, ik heb de eer gehad om de pakken van onze kenniswerkers door te knippen, dus stropdassen doormidden en broekspijpen ingekort", vertelt Veenendaal per telefoon aan Computable. Zo'n 50 procent van de Nederlandse beroepsbevolking bestaat uit kenniswerkers. "Maar eigenlijk ook mensen in onze productie-industrie, die is namelijk ooit voortgekomen uit technologie en innovatie."

"We willen mensen stimuleren om met goede ideeën te komen, en die te beschermen", zegt de kandidaatlijsttrekker voor de VVD. Zij argumenteert dat mensen en organisatie niet innoveren als ze niet weten dat ze er weer wat uit terugkrijgen. "Er wordt ook veel geld gestoken in kijken wat er werkt, wat aanslaat, en of dat wat oplevert. Dat is over het algemeen namelijk maar 5 procent."

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 121 6.7
Klik voor meer info3 113 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3