Webradio en virtuele dakkappel winnen prijzen

21-06-2006 11:31 | Door Jasper Bakker | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

De digitale radio voor deeldoeldgroepen van Solutions Radio heeft gisteravond op het Nationaal ICT Event de Broos van Erp-prijs gewonnen. De Digitale Dakkapel van De twee snoeken automatisering heeft op dezelfde bijeenkomst de PricewaterhouseCoopers Innovator Award 2006 gewonnen.

De Broos van Erp-prijs is de aanmoedigingsprijs - met een bedrag van 50.000 euro - van het ministerie van Economische Zaken. Winnaar Solutions Radio, die oorspronkelijk begon met het uitzenden van kerkdiensten via webradio, is verkozen boven drie andere genomineerden. Dat waren filmsite Directmovie.nl, elektronisch medicijnen-voorschrijfsysteem FarMedvisie en sms-sollicitatiedienst Interim Labour.

De PricewaterhouseCoopers-prijs - van 27.500 euro - voor innovatoren telde in totaal 27 aanmeldingen waaruit vier genomineerden zijn geselecteerd. Winnaar daarvan is dus Internetapplicatie De Digitale Dakkapel, voor het afhandelen van bouwvergunningen bij gemeenten. De andere genomineerden waren gsm-puzzelspel Gowaku van Codeglue, natuurlijke-taalsoftware voor websites van Q-go en e-ansichtkaartendienst Greetz van Venspro.

Ontwerpen in drie dimensies

Niet zo lang geleden gebruikten architecten tools voor driedimensionaal ontwerpen vooral om visualisaties te maken, niet om echt te ontwerpen. De grootste bottleneck is de interface naar ingenieursbureaus en aannemers.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 121 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3