Intel snijdt in eigen bureaucratie
Intel schrapt zo'n duizend banen in zijn middenmanagement. Het verklaart hiermee de interne communicatiestroom en het beslissingsproces te verbeteren.
De ontslagen zullen vooral vallen onder de lage en hogere managers. De hoogste managers, met uitvoerende verantwoordelijkheden (executives), vallen hier niet onder. De te schrappen bureaucratie betreft al Intels divisies en alle landen waarin het actief is.
Ceo Paul Otellini kondigde in april al een brede reorganisatie aan, nadat Intel voor het eerste kwartaal een winstdaling van 38 procent boekte. Analisten schatten dat de lopende reorganisatie 10.000 tot wel 16.000 banen zal kosten. Intel doet ook zijn divisie voor ingebedde chips (Xscale) van de hand en denkt daar 600 miljoen dollar voor te krijgen. In die tak werken 1400 mensen.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
20-07-06 Intel ziet kwartaalwinst gehalveerd
10-10-00 Intel reorganiseert zijn management
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......
Ontwerpen in drie dimensies
Niet zo lang geleden gebruikten architecten tools voor driedimensionaal ontwerpen vooral om visualisaties te maken, niet om echt te ontwerpen. De grootste bottleneck is de interface naar ingenieursbureaus en aannemers.




