Rechtszaak moet overname EDS blokkeren
Aandeelhouders van EDS proberen via een rechtszaak de overname van het bedrijf door HP te blokkeren. Ze vinden dat de EDS-directie hen onvoldoende heeft betrokken bij de overnamebepalingen.
Het Amerikaanse pensioenfonds Intermountain Ironworkers Trust Fund, aandeelhouder van EDS, wil met een rechtzaak de overname door HP blokkeren. De aandeelhouders voelen zich benadeeld door de overnamebepalingen die EDS heeft gesloten met HP. Het grootste struikelblok is het overnamebod van 25 dollar per aandeel waarmee de EDS-directie heeft ingestemd. De aandeelhouders willen meer geld voor hun aandelen. Ook een afspraak waarin staat dat EDS 375 miljoen dollar aan HP betaalt als de overname niet doorgaat, is de leden van het pensioenfonds in het verkeerde keelgat geschoten.
De aandeelhouders voelen zich buitengesloten bij de onderhandelingen en besluitvorming rond de overname. Ze vinden dat de EDS-directie onvoldoende naar hen heeft geluisterd. Het is nog niet bekend wanneer de rechtzaak dient.10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
29-09-09 Geschrapt EDS is deel van nieuwe indeling HP
30-10-08 'HP-klanten zijn kritisch, maar positief over EDS'
19-05-08 HP houdt met EDS aansluiting bij IBM
13-05-08 Overname van EDS door HP is definitief
13-05-08 HP aast op EDS
04-11-98 EDS, Cisco en HP in e-handel
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......




