EDS groeit in Europa, Midden-Oosten en Afrika
EDS sloot het afgelopen kwartaal meer contracten af dan een jaar geleden. Vooral in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA) groeide het aantal contracten sterk. Het bedrijf boekte een omzet van 5,62 miljard dollar.
Ict-dienstverlener EDS sloot het tweede kwartaal van dit jaar 27 procent meer contracten dan in hetzelfde kwartaal het jaar ervoor. De waarde van deze contracten lag op 5,4 miljard dollar. Hetzelfde kwartaal vorig jaar was de waarde van de nieuwe contracten nog 4,3 miljard dollar.
Er werden vooral overeenkomsten gesloten in de overheidsector en in de financiële dienstverlening. In Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA) groeide het aantal afgesloten contracten sterk, met 57 procent.
Overname door HP
Het bedrijf boekte wereldwijd een omzet van 5,62 miljard dollar. Hetzelfde kwartaal vorig jaar was de omzet nog 5,45 miljard dollar. De ict-dienstverlener maakt 160 miljoen dollar winst.
HP maakte in mei van dit jaar bekend EDS te willen kopen. De Amerikaanse overheid en de Europese Commissie hebben hun goedkeuring hier al aan gegeven. Donderdag 31 juli beslissen aandeelhouders van EDS of zij instemmen met het bod van 13,9 miljard dollar.
13-02 KPN garandeert anonimiteit internetgebruiker
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
02-07-09 EDS Nederland krijgt nieuwe directeur
10-12-08 Directeur EDS vertrekt uit HP-organisatie
28-07-08 EC keurt overname EDS door HP goed
01-07-08 VS keuren overname EDS door HP goed
20-06-08 EDS bereikt CAO-akkoord met bonden
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......




