Oud-topman Ordina leidt verkochte Atos-divisie
Na overname door investeringsmaatschappij Gilde komt Atos Origin Technical Automation onder leiding van Philip van Blanken. Hij was tot september strategisch topman bij Ordina, het bedrijf dat zijn technische automatiseringsdivisie al eerder verkocht aan Gilde.
Philip van Blanken geeft vanaf begin 2009 leiding aan Task24, het bedrijf waarin Atos Technical Automation wordt geïntegreerd. Van Blanken was voorheen een strategische topman bij branchegenoot Ordina. Hij verliet het bedrijf begin september 2008 samen met collega Eddy Vermeire. De twee vormden samen met algemeen directeur Ronald Kasteel en financieel directeur Hans den Hartog het uitvoerende comité dat de strategie van het bedrijf bepaalde.
Technical Automation
Voor Van Blanken is Task24 geen onbekende. Het bedrijf, dat zich specialiseert in het uitvoeren van technische automatiseringsprocessen, is namelijk de nieuwe naam van Ordina Technical Automation. Investeringsmaatschappij Gilde Equity Management nam die divisie in juni 2008 over van Ordina. De investeerders worden ook eigenaar van het bedrijfsonderdeel Technical Automation van branchegenoot Atos Origin, dat zij onderbrengen in Task24.
Van Blanken was bij Ordina verantwoordelijk voor personeelszaken en werving. Zelf zei hij destijds ‘het na elf jaar voldoende' te vinden en benadrukte ‘op een prima manier' te zijn vertrokken. Analisten vermoedden echter dat het vertrek te maken had met de teleurstellende cijfers en de winstwaarschuwing die Ordina eerder bekendmaakte. De dienstverlener wordt nu geleid door algemeen directeur Ronald Kasteel en financieel directeur Hans den Hartog.
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
12-11-10 Task24 wijzigt zijn naam in Nspyre
05-06-09 Oud-topman Ordina wordt CEO bij ISDC
19-12-08 Ordina krijgt twee nieuwe directieleden
18-12-08 Atos Origin verkoopt Technical Automation
11-09-08 Ordina twijfelt over opvolging strategen
08-09-08 Strategische topmannen Ordina stappen op
16-06-08 Ordina verkoopt divisie Technical Automation
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......




