Nieuwe inhuur kost VWS en SZW 80 miljoen
Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) en het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) hebben gezamenlijk nieuwe raamcontracten gesloten voor het inhuren van ict-personeel. De ministeries verwachten de komende vier jaar bijna tachtig miljoen euro aan ict-diensten te zullen uitgeven. Tot de geselecteerde partijen behoren Accenture, Atos Origin, BT, Logica, Ordina, Getronics, Sogeti, Between Holding, Corso Informatica en OneStopSourcing.
De nieuwe raamcontracten gaan in op 1 januari 2011 en hebben een duur van twee jaar met twee opties tot verlenging van elk een jaar. De huidige inhuurcontracten waren in 2006 gesloten en lopen eind 2010 af.
De aanbesteding voor ict-inhuur bestond uit twee percelen: één voor het direct leveren van personeel voor ict-diensten en één voor het doorlenen van tijdelijke ict-deskundigen (de uitzend-/intermediairfunctie). Voor het eerste perceel zijn geselecteerd: Accenture, Atos Origin, BT, Getronics (in combinatie met OVSoftware, HinTech, SDB Professionals, ECM Partners en Transfer Consulting), Logica, Ordina en Sogeti. Voor de bemiddelingsfunctie (perceel twee) kozen VWS en SZW voor Between Holding, Corso Informatica en OneStopSourcing.
Omvang
De geraamde totale waarde van het aankopen van ict-diensten voor de gehele duur van de raamovereenkomst bedraagt 79.960.000 euro (zonder BTW). De ministeries maken daarbij een onderscheid tussen het begrootte jaarvolume (19.240.000 euro) en reeds nu bekende eenmalige projectbudgetten (drie miljoen euro).
Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) tekent hierbij aan dat een deel van de in te huren diensten bedoeld zijn voor het project Interlab. Dit is een in 2006 opgestart interdepartementaal project voor document-en werkstroombeheer (op basis van Filenet). Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) gebruikt een deel van de in te huren capaciteit voor de ontwikkeling, implementatie en onderhoud van maatwerkprogrammatuur.
De raamovereenkomsten hebben betrekking op de volgende departementen en diensten:
A) Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, inclusief:
- Het Centraal Informatiepunt Beroepen Gezondheidszorg (CIBG),
- Centrale Commissie Mensgebonden Onderzoek (CCMO),
- Het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG),
- De Gezondheidsraad (GR),
- De Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ),
- De Inspectie Jeugdzorg (IJZ),
- Het Nederlands Vaccin Instituut (NVI),
- De Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling (RMO),
- De Raad voor de Volksgezondheid en Zorg (RVZ),
- Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM),
- Het Sociaal en Cultureel Planbureau (SCP),
- Rijksjeugdinrichting Den Engh,
- Rijksjeugdinrichting de Lindenhorst
B) Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, inclusief:
- Het Agentschap SZW,
- Inspectie Werk en Inkomen (IWZ)
Zo heeft Atos mij ooit 'doorverhuurd' met 27 euro per uur er op. Between en Corso hebben véél lagere marges, weet ik uit ervaring.
Hulde voor VWS dus, ze beginnen het te leren.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
08-12-11 OVSoftware steunt logistiek specialist RGB+
12-08-09 VWS en SZW besteden voor 80 miljoen aan
23-09-05 Rijksoverheid kiest voor FileNet
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......




