Thuiswerken komend jaar in de lift
Het aantal thuiswerkers neemt het komend jaar aanzienlijk toe. Dat is de verwachring van dertig procent van de door bureau Interview-NSS ondervraagde managers en professionals in de driemaandelijkse ict-barometer van Ernst & Young.
Slechts drie procent van de ondervraagden houdt rekening met een daling van het aantal thuiswerkers. Veertig procent van de zeshonderd ondervraagden werkt ook zelf deels vanuit huis, gemiddeld elf uur per week. Met name in het midden- en kleinbedrijf en de (zakelijke) dienstverlening wordt er veel thuiswerk verricht.
Opmerkelijk is dat van de onderzochte populatie een kwart van mening blijkt dat de afschaffing van de pc-privé regeling door het kabinet een negatief effect kan hebben op het aandeel thuiswerkers binnen de onderneming. Die beduchtheid bestaat met name bij grote ondernemingen en in de overheid/non-profit sector. Met name die twee sectoren maakten veelvuldig gebruik van de fiscale regeling rond de privé-pc.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
09-03-10 Conflict bij Raet over thuiswerken duurt voort
18-08-08 Poll: ICT'er mag best thuiswerken
12-02-08 Test: Veilig netwerken voor filialen en thuiswerkers
28-12-04 Teledock-werker geliefd bij tweederde ondernemingen
30-11-04 Telewerkers zwakste schakel in bedrijfsbeveiliging
02-11-04 Zelfs ict-bedrijven niet ingesteld op telewerken
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......





De regering heeft er wel de mond van vol, echter lijkt met al zijn maatregelen mijns inziens, op dit gebied, juist tegenstrijdig te handelen.