Computer Associates wordt Niku-dealer
Computer Associates en Niku maken bekend dat CA de verkoop, service en support van Niku's project- en portfoliomanagementsoftware Clarity gaat verzorgen.
Hiermee versterkt Computer Associates het huidig softwareaanbod voor servicemanagement en lifecyclemanagement. "De it-management- en governance functies van oplossingen voor project- en portfoliomanagement (PPM) zijn een aanvulling op tools voor it-servicemanagement en application lifecyclemanagement", aldus Matt Light, research director van de Application Development research group van Gartner Inc. "De industrie heeft de afgelopen jaren nieuwe manieren ontwikkeld om via informatiesystemen de prestaties van ondernemingen te verbeteren, precies in de periode waarin veel bedrijven hun it-uitgaven flink terugbrachten. Daarom zal ten minste tot en met 2008 de vraag naar tools toenemen die ondersteuning bieden bij het prioriteren van nieuwe it-systeemprojecten, waarmee de totale eigendomskosten van applicaties beter kunnen worden beheerst.’"Nu de business steeds complexer wordt, hebben leidinggevenden meer ondersteuning nodig bij het nemen van intelligente, doelgerichte beslissingen over technische investeringen", aldus Rob Levy, senior vice president van Computer Associates. "Clarity van Niku biedt de mogelijkheden voor portfolioplanning, ‘what if’-analyses en projectmanagement die nodig zijn voor gedegen besluitvorming. Hierdoor is het een goede aanvulling op de oplossingen voor servicemanagement en lifecyclemanagement van Computer Associates."
"It-organisaties worden steeds verder onder druk gezet om meer met minder te doen. Als gevolg hiervan is optimale ‘governance en resource alignment’ een alles-of-niets vraag geworden voor it-managers", zegt aldus Joshua Pickus, president en ceo van Niku. "Samen met Niku vormt Computer Associates, als leverancier van software ter verbetering van de effectiviteit van Global 2000 it-afdelingen, een gedegen samenwerkingsverband. Met de Computer Associates/Niku-oplossing kunnen managers de prestaties van hun onderneming verbeteren."
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
Gerelateerde artikelen
14-04-06 CA koopt maker van planningssoftware
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......




