Nieuw Rfid-concept van SAP en Intel

11-03-2005 12:05 | Door Redactie Computable/CRN | Lees meer artikelen over: RFID | Lees meer over de bedrijven: Intel, SAP | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

SAP en Intel introduceren een nieuw Rfid-concept. Het concept maakt Rfid-technologie gebruikersvriendelijker en vereenvoudigt implementaties.

De implementatie van Rfid-technologie brengt nu nog allerlei problemen met zich mee, zoals hoge kosten, ingewikkelde integratie van eigen technologie en technologie van derden, complexe systeemarchitectuur met een brede reeks hardwareleveranciers en de opkomst van nieuwe standaarden. Het nieuwe concept van SAP en Intel lost deze problemen op.

Bedrijven kunnen Rfid-hardware direct in hun back end-systemen en bedrijfsprocessen integreren. Dit is een optimale oplossing voor minder complexe omgevingen. Bedrijven met een omgeving met veel verschillende apparaten van verschillende leveranciers kunnen voor het beheren van de apparatuur de hulp inroepen van een partner. Hiervoor heeft SAP zijn partnernetwerk verder uitgebreid.

De oplossing van SAP en Intel is te implementeren op alle op Intel gebaseerde Rfid back end-hardware, zoals servers, en op front end-hardware van elke leverancier, zoals desktops, notebooks en Rfid-lezers. De ’plug and play’-omgeving die zo ontstaat, maakt de acceptatie van Rfid-apparatuur gemakkelijker. Intel levert bovendien de technologie die nodig is om via het SAP NetWeaver-platform een oplossing te bieden voor het beheer van de apparaten.

Meer over dirt onderwerp is te lezen op de site van CRM.
Gerelateerde artikelen

01-04-05  Philips levert RFID voor WK-tickets

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3