Cisco splitst Rusland en Oost-Europa af van Europa

07-06-2005 13:50 | Door René Rippen | Lees meer over het bedrijf: Cisco | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Netwerkleverancier Cisco gaat zijn verkooporganisatie veranderen. Er komen drie nieuwe geografische regio's: Europa, VS en Canada en 'opkomende markten'. Oost-Europa valt thans onder die laatste groep en niet langer onder Emea.

De Europese regio komt onder leiding te staan van Chris Dedicoat, de vice-president die thans Emea onder zijn hoede heeft. De regio omvat de landen van West- en Noord-Europa. Rusland en Oost-Europa daarentegen vallen onder de regio opkomende markten, samen met Latijns Amerika, de Caraïben, het Midden-Oosten en Afrika.

De nieuwe organisatiestructuur is vooral bedoeld om de “kansen in de snel opkomende markten te benutten”. De samenstelling van de regio’s Azië-Pacific en Japan heeft de reorganisatie zonder veranderingen doorstaan.
Gerelateerde artikelen

27-07-05  Cisco koopt Sheer Networks voor beheer

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 122 6.7
Klik voor meer info3 113 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3