Oracle schat kosten integratie PeopleSoft lager in

05-07-2005 10:21 | Door Rian van Heur | Lees meer artikelen over: Oracle-applicaties | Lees meer over de bedrijven: Peoplesoft, Oracle | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Volgens Oracle vallen de kosten voor de integratie van PeopleSoft lager uit. Die kosten worden nu geschat op 546 miljoen dollar.

Eerder zei Oracle nog dat de kosten voor de integratie zo’n 611 miljoen dollar zouden bedragen. Het bedrijf zegt dat het grootste deel van de operatie nu gedaan is en denkt nog een half jaar nodig te hebben om de samenvoeging te voltooien.

Oracle noemde nog een aantal financiële risico’s, zoals de mogelijkheid dat de kosten voor de ondersteuning van producten van PeopleSoft hoger uitvallen dan gepland. Een ander risico is het achterblijven van de vernieuwingen van licenties voor Peoplesoft-software. Ook zouden er volgens Oracle nog een groot aantal werknemers van PeopleSoft ontslagen kunnen worden.

Oracle nam PeopleSoft begin dit jaar over na een lange, slepende overnamestrijd. In Nederland gingen met de overname ongeveer 90 banen verloren.

Ontwerpen in drie dimensies

Niet zo lang geleden gebruikten architecten tools voor driedimensionaal ontwerpen vooral om visualisaties te maken, niet om echt te ontwerpen. De grootste bottleneck is de interface naar ingenieursbureaus en aannemers.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 122 6.7
Klik voor meer info3 113 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3