TNO verkoopt Ivigo-divisie aan Tandberg
TNO ICT verkoopt het onderdeel Ivigo aan Tandberg, dat is gespecialiseerd in oplossingen voor video-, spraak- en dataverkeer.
Ivigo is een onderdeel van TNO en opereert op het gebied van circuitgeschakelde videotechnologie en –standaarden. Alle medewerkers van Ivigo gaan mee naar Tandberg. Het betreft vijf personen. TNO maakt de overnameprijs niet bekend.Ivigo heeft een gateway ontwikkeld die het mogelijk maakt om videodiensten, zoals live of opgeslagen videostreams, af te spelen op UMTS-telefoons. Ook maakt de gateway het mogelijk videoconferenties op te zetten tussen bijvoorbeeld UMTS-telefoons en pc’s.
De overname past bij het streven van TNO om meer spin-offs te genereren die verdergaan als zelfstandige marktpartij of als een onderdeel daarvan. Het bedrijf ziet nog enkele nieuwe mogelijkheden op dit gebied, maar brengt die pas naar buiten als de tijd daar rijp voor is, aldus Gerlof Bosveld, directeur markt van TNO ICT.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
09-02 Gebouwautomatiseerders kiezen branchebestuur
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Reseller verliest slag om het groene huishouden
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
07-02 Nomineer nu voor de Computable Awards 2012
07-02 Europese ICT-beslissers voorzichtig met budget
06-02 'Marktwaardering Facebook is kwart te hoog'
|
|
Gerelateerde artikelen
03-06-05 TNO met Vlaamse partner in onderzoeksinstituut
02-06-05 Erasmus en TNO doen aan kruisbestuiving
Probleemloos ontwikkelen voor een hybride cloudmodel
Aanbieders van geavanceerde bedrijfsapplicaties willen nieuwe klanten graag de mogelijkheid geven om op......
Ontwerpen in drie dimensies
Niet zo lang geleden gebruikten architecten tools voor driedimensionaal ontwerpen vooral om visualisaties te maken, niet om echt te ontwerpen. De grootste bottleneck is de interface naar ingenieursbureaus en aannemers.




