Overheid en IBM uit elkaar over P-Direkt

14-10-2005 14:00 | Door Redactie Computable | Lees meer artikelen over: P-Direkt, Aanbesteding | Lees meer over het bedrijf: IBM | Er is 1 reactie op dit artikel | Permalink

De gunning van het overheidsproject van de hr shared services-hub P-Direkt gaat toch niet naar IBM en Logica/CMG. De overheid en IBM komen er niet uit. Onbekend is nog welk van de twee de ander de wacht heeft aangezegd.

Rondgaande nieuwsberichten melden afwisselend dat IBM zich heeft teruggetrokken of juist dat de overheid het ict-bedrijf de deur heeft gewezen. Bovendien doen er nu geruchten de ronde dat enkele leden van de IBM-directie per direct hun biezen mogen pakken. IBM-woordvoerders ontkennen dit. Met P-Direkt is een totaalbedrag van een half miljard euro gemoeid. Daarvan zouden IBM en Logica/CMG zo'n 340 miljoen euro zien.

 

P-Direkt omvat de oprichting van een centraal systeem voor de personeelsadministratie (human resources, hr), inclusief salarissen, van alle ministeries. Dit project is reeds enkele jaren in voorbereiding.

Reacties op dit artikel
Geen ratingRE Andreas, 17-10-2005 14:09
Naar welke "rondgaande nieuwsberichten" wordt hier verwezen?
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3