Think Secret te arm om zich tegen Apple te verweren

17-01-2005 10:18 | Door Redactie Computable | Lees meer over het bedrijf: Apple | Er is 1 reactie op dit artikel | Permalink

Oprichter van nieuwssite Think Secret Nicholas Ciarelli heeft er een hard hoofd in als Apple de aanklacht tegen zijn site doorzet. Het ontbreekt de 19-jarige Harvard student aan geld om advocaten te betalen.


Ciarelli startte in 1998 met Think Secret. Op de site opereert hij onder het pseudoniem Nick dePlume. Think Secret is uitgegroeid tot één van de belangrijkste sites voor mensen die op de hoogte willen blijven van het laatste Apple-nieuws. Regelmatig heeft Think Secret grote primeurs. Zo onthulde de site als eerste dat Apple van plan was om een goedkope Mac (de Mac Mini) op de markt te brengen.

 

"Veel advocaten zijn in mijn zaak geïnteresseerd en willen wel bijstaan, maar er hangt wel een prijskaartje aan. Slechts enkelen kunnen het gratis of tegen een lage prijs doen, maar of ze dat ook daadwerkelijk willen is nog maar de vraag."

Begin deze maand maakte Apple bekend dat het de Mac-nieuwssite Think Secret en enkele ongenoemde personen voor de rechter wilde slepen vanwege de berichten over een nieuwe instap-iMac en een nieuw kantoorpakket. Apple zou die producten op de aanstaande Macworld-beurs onthullen, hetgeen ook daadwerkelijk gebeurd is.

 

De Macintosh-producent beweert in zijn aanklacht dat de melding van deze geruchten inbreuk maakt op enkele bedrijfsgeheimen die het heeft. Apple noemt geen specifieke elementen, maar verleent hiermee wel enige betrouwbaarheid aan de rondgaande geruchten.

Reacties op dit artikel
Geen ratingFrank Hoogwijk, 17-01-2005 22:34
Geachte redactie,
Zou Aplple zo slordig zijn met z'n bedrijfsgeheimen of is het gewoon een slimme lek geweest.
Door de berichtgeving in Think Secret en niet te vergeten de dagbladen en de TV kun je spreken van wel een heel goedkope reclame voor Apple . Er zijn nog genoeg computergebruikers die alleen van de naam Microsoft hebben gehoord en die door deze onthulling wel eens van Apple producten zouden willen proeven!
 
F.C.Hoogwijk
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 122 6.7
Klik voor meer info3 113 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3