Praktijkcase aanmelden

IT Award 98 ook in teken van millennium

08-05-1998 00:00 | Door Rik Sanders | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Organisaties die hun millennium-vraagstuk op een doortastende manier hebben aangepakt, kunnen meedingen naar de Computable Millennium Award '98. Dit nieuwe onderdeel van de Computable IT Award is door het Millennium Platform en Computable in het leven geroepen. De inschrijving staat open voor bedrijven die de 'gekke-computerziekte' zelf of door derden hebben opgelost.

De inschrijvingsronde voor de Computable IT Award is inmiddels ook van start gegaan. Dit jaar organiseert Computable de wedstrijd in samenwerking met branchevereniging Fenit. Doel ervan is de beste IT-projecten van 1998 te nomineren en uit de inzendingen hét IT-project van dit jaar te verkiezen.
Vorig jaar waren de vier finalisten Kas-Associatie (Internet-telebankapplicatie Kas-Netbank), Rijkswaterstaat (Automatisch Trajectcontrolesysteem), Instituut Collectie Nederland (Netwerk Collectie Nederland) en NVM Makelaars Dienstencentrum (Masterplan 2000). Kas Associatie streek uiteindelijk met de eer. Wanneer hij nu na zo'n driekwart jaar terugkijkt bestempelt Jan Holtkamp, werkzaam bij deze bank, de prijs als een enorme opsteker. "Het levert rond de prijsuitreiking veel publiciteit op. De IT Award blijkt een behoorlijke uitstraling te hebben, zowel intern als extern. We hebben er zelfs een prijzenkast voor aangeschaft, mede met het oog op de innovatieprijs die we in de voorrondes wonnen. Maar het meest bijzondere is eigenlijk dat de automatiseringsmedewerkers, die normaal in de schaduw staan, met zo'n prijs worden beloond."  RS
 
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3