Praktijkcase aanmelden
Door deze werkzaamheden op voorhand het keurmerk saai mee te geven zal de zoektocht naar deze deskundigen alleen maar lastiger worden. Immers, je moet je als gepensioneerde wel stierlijk vervelen om eenmaal verworven vrijheden weer op te geven. Wanneer mensen op inhoudelijke gronden niet voor bepaalde soorten werk zijn te interesseren, rest er vaak maar één instrument. Net als de vuilnisman verdient de Jaar 2000- reparateur een toeslag voor saai en onaangenaam werk.
Jaar 2000 te saai voor IT-talent (Mark Plekker)
Moet je talentvolle IT'ers opzadelen met monotone automatiseringsklussen? Nagaan of software bestand is tegen de eeuwwisseling is zulk saai werk. Het is een potentiële bron van frustratie. De enigen die hier garen bij zullen spinnen zijn de headhunters. Zij zullen deze teleurgestelde IT'ers met groot gemak en tegen goed geld binnen de kortste keren wederverkopen.
Deze opmerkelijke uitspraak doet de directeur van Randstad Automatiseringsdiensten elders in Computable. Opmerkelijk omdat juist nu minister Wijers een 'nationaal appèl' doet om deskundigen voor het Jaar 2000-probleem te werven. De minister wil een beroep doen op, wat hij noemt, 'de reserves op de arbeidsmarkt'. Dit zijn alle inactieven, vutters en gepensioneerden die kaas hebben gegeten van programmeren of dit snel zouden kunnen leren. En wie gaat de minister hierbij helpen? Inderdaad: Randstad Uitzendbureau.Door deze werkzaamheden op voorhand het keurmerk saai mee te geven zal de zoektocht naar deze deskundigen alleen maar lastiger worden. Immers, je moet je als gepensioneerde wel stierlijk vervelen om eenmaal verworven vrijheden weer op te geven. Wanneer mensen op inhoudelijke gronden niet voor bepaalde soorten werk zijn te interesseren, rest er vaak maar één instrument. Net als de vuilnisman verdient de Jaar 2000- reparateur een toeslag voor saai en onaangenaam werk.
08-02 Nij Smellinghe live met geïntegreerd...
03-02 BAM helpt SOR met unified communications
23-01 Marktplaats.nl benut met SAS markt- en klantkennis
06-01 Croon Elektrotechniek 'toekomstproof' met AppSense
04-01 Subsidieproces: eerst organiseren, dan...
02-01 Zorgverlener Goenhuysen werkt efficiënt mobiel
27-12 Rode Kruis werkt decentraal met centraal beheer
22-12 Diaconessenhuis Leiden over op ChipSoft CS-ENZIS
16-12 ROC werkt met RES Workspace Manager
09-12 Diaconessenhuis Leiden vernieuwt protocolbeheer
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Acer levert Future Classroom Lab op
09-02 Oracle neemt eHRM-specialist Taleo over
09-02 KPN benoemt Nederlandse directeur en CFO
09-02 MySapply koopt collectief accountantsdiensten in
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
06-02 Erasmus Universiteit reorganiseert ICT
06-02 Banometer: Topstart vacaturemarkt krijgt vervolg
|
|

