Fontys start lectoraat Serious Gaming
Studenten aan de Fontys Hogeschool ICT in Eindhoven gaan zich meer bezighouden met informeel leren en het gebruik van visualisatietechnieken. Een lector moet de Serious Gaming-lessen in goede banen leiden.
Fontys Hogeschool ICT in Eindhoven heeft een lector Serious Game Design aangesteld. Ben Schouten, die promoveerde in de digitale beeldherkenning, gaat zich bezighouden met het spelenderwijs leren via virtuele spellen.
Met het aanstellen van de lector wil Fontys Hogeschool ICT een bijdrage leveren aan de beroepspraktijk van Serious Game Design. Studenten leren onder meer hoe zij visualisatie- en simulatietechnieken kunnen gebruiken om interactief onderzoek te plegen. Ook het zogeheten ‘informele leren' komt aan bod. Daarbij zijn leerprocessen geïntegreerd in het dagelijks leven van de gebruiker.
Voor het nieuwe studieonderdeel gaat het lectoraat samenwerken met het bestaande lectoraat Ambient Design, het regionale bedrijfsleven en de Technische Universiteit Eindhoven.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Acer levert Future Classroom Lab op
09-02 Oracle neemt eHRM-specialist Taleo over
09-02 KPN benoemt Nederlandse directeur en CFO
09-02 MySapply koopt collectief accountantsdiensten in
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
06-02 Erasmus Universiteit reorganiseert ICT
06-02 Banometer: Topstart vacaturemarkt krijgt vervolg
|
|



