Directeur Logica Nederland stapt op
Algemeen directeur Paul Schuyt van Logica Nederland heeft zijn vertrek aangekondigd. De ceo van de ict-dienstverlener stapt om persoonlijke redenen op. Meer wil het bedrijf niet kwijt over zijn plotselinge vertrek.
Paul Schuyt, de algemeen directeur van Logica Nederland, stapt op. De topman heeft om persoonlijke redenen zijn vertrek aangekondigd. Verder wil de woordvoerder van het bedrijf weinig kwijt over het plotse vertrek van de hoogste Nederlandse baas bij de Brits-Nederlandse dienstverlener.
Het vertrek zou niet vanuit het internationale hoofdkantoor in het Engelse Reading zijn opgelegd. Schuyt blijft aan tot zijn opvolger is benoemd. Het bedrijf verwacht begin 2009 bekend te maken wie de nieuwe directeur wordt.
Onverwacht
Het vertrek van Paul Schuyt komt onverwacht. In een interview met Computable van juni 2008 keek de directeur vooruit en zei: "Ik zou over vijf jaar nog heel graag bij Logica willen werken. Wel wil ik op termijn iets internationaals aan mijn cv toevoegen. Bijvoorbeeld als chief executive die verantwoordelijk is voor de landen in Europa behalve de vier grote, of als ceo die verantwoordelijk is voor de divisie Outsourcing Services. Dat zou ik wel leuk vinden."
Schuyt begon in 1987 bij de dienstverlener als consultant en bekleedde tijdens zijn dienstverband verschillende managementsfuncties. Hij is sinds vijf jaar ceo. Het is op dit moment niet bekend wat de directeur na zijn functie bij Logica gaat doen.
Paul Schuyt is trouwens de zoveelste die in de loop der jaren wordt door Logica wordt bedankt voor zijn aandeel in de CMG-uitzendaffaire; Van Grieken, Koppers, Meijerink, De Muinck Keizer en noem ze maar op. Vrijwel allemaal een plots vertrek terwijl ze nog heel graag bij Logica hadden willen werken.
Van Grieken is gewipt met de reorg van de NL-board.
Koppers was klaar met zijn klus.
Zij hebben een prachtige afvloeiing gekregen!!)
Meijerink wilde zelf naar ordina (en heeft nu spijt, lijkt me)
De muink enz zit er gewoon nog
Niet lullen over mensen als je het verhaal niet goed kent.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Acer levert Future Classroom Lab op
09-02 Oracle neemt eHRM-specialist Taleo over
09-02 KPN benoemt Nederlandse directeur en CFO
09-02 MySapply koopt collectief accountantsdiensten in
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
06-02 Erasmus Universiteit reorganiseert ICT
06-02 Banometer: Topstart vacaturemarkt krijgt vervolg
|
|



