Banometer: vraag naar recruiter stijgt sterk
Vergeleken met de voorgaande weken is er in de landelijke bladen plotseling een toename van het aantal ict-vacatures. Dat blijkt uit gegevens van onderzoeksbureau Nielsen Media Research. Volgens de analisten waren er 77 vacatures in week 47. De weken daarvoor schommelde het aantal rond de vijftig.
Het lijkt erop dat werkgevers weer op zoek gaan naar personeel, want zij zijn vooral op zoek naar ict-wervingsmedewerkers. In de laatste week stonden er 23 advertenties in de kranten, terwijl het er een week eerder nog vijf waren. Voor andere ict-functies blijft het aantal onvervulde plaatsen min of meer gelijk.
De Banometer toont het aantal ict-personeelsadvertenties in 27 landelijke kranten en vakbladen. De gegevens zijn afkomstig van Intermediair Arbeidsmarkt Analyse en Nielsen Media Research.
ik ben het zo verschrikkelijk eens met jou - je hebt geen idee...
Zullen we dan maar gaan trouwen?
Een beetje IT'er weet wel welke bureau's dat zijn en zo niet, begin dan maar eens met de elders op deze site voor de titel beste ICT-recruiter genomineerde bedrijven. En verder wens ik jullie nog veel plezier samen met het voorgenomen huwelijk.
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
08-02 Exxellence niet naar rechter om 'pijnloze...
08-02 Nokia verplaatst smartphoneproductie naar India
08-02 Atos wint opnieuw aanbesteding Dimpact
08-02 Cordys benoemt Art Landro tot CEO
08-02 'Nieuwe cookiewet is eenvoudig te omzeilen'
08-02 Denen kiezen voor nationaal EPD
08-02 'ICT-afdeling is te traag voor ontwikkeling apps'
08-02 Open Line opent datacenter voor cloud-portfolio
07-02 'Mislukken EPD lag niet aan ICT'
08-02 Sogeti ontslaat nog eens 110 medewerkers
07-02 Verhuurder Capgemini-pand vecht verhuizing aan
06-02 Erasmus Universiteit reorganiseert ICT
06-02 Banometer: Topstart vacaturemarkt krijgt vervolg
03-02 Learningguide Solutions wijzigt naam in Ontuitive
03-02 Macaw-ontwikkelaar wordt Sharepoint-master
03-02 Capgemini verhuist medio 2013 naar Leidsche Rijn
01-02 Vikram Kapoor vertrekt als CEO van iSense
01-02 Microsoft-partner Asapnet zet IT-University op
01-02 Centric nieuw in top drie ICT-dienstverleners
|
|




Het wordt tijd dat deze markt van snelle CV jagers nu eindelijk eens volwassen wordt.