Productnieuws aanmelden
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie van Computable is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Official Microsoft E-Learning via MSCertKit

29-09-2010 20:40 | Door externe partij | Lees meer artikelen over: Certificering, E-learning | Lees meer over het bedrijf: Microsoft | Er zijn 2 reacties op dit artikel | Permalink

GetCertified ICT Education, maakt certificering voor ict-professionals makkelijker en aantrekkelijker door Official Microsoft E-Learning aan te bieden in de zogeheten MSCertKit. Deze kit biedt in één leeromgeving de studenten naast de officiële Microsoft E-learning, de MeasureUp oefenexamens, een tips, tricks en technieken afdeling en via Global Mentoring 24/7 onbeperkt persoonlijke begeleiding en coaching.

De MSCertKit combineert de flexibiliteit van e-learning met de optimale ondersteuning en persoonlijke aandacht van klassikaal onderwijs.In tegenstelling tot de standaard Microsoft E-learning biedt GetCertified met de MSCertKit een volledig geïntegreerde leeromgeving voor studie, verdieping, examinering en alle ruimte voor begeleiding. Hiervoor worden online tools van verschillende toeleveranciers (allen MS Prefered Partners) gecombineerd in één LMS (learning management systeem) waarbij het unieke tevens zit in de wijze waarop de onderdelen onderling samenwerken.

Vooral de begeleiding van de mentor geeft cursisten meer houvast en sturing dan normaal bij e-learning kan worden geboden. Wie met een MSCertKit training begint heeft middels chat sessies contact met zijn mentor (Microsoft Certified Trainer). De mentor legt het te volgen opleidingstraject uit en licht dit waar nodig verder toe en bewaakt de voorgang. Ook wordt de student geïnformeerd over wanneer er assessments (testen) voor hem of haar klaar staan. De student en de mentor houden na iedere test een chat sessie om het resultaat en de vervolgstappen te bespreken. Dit kunnen afspraken zijn over het opnieuw doorlopen van een trainingsmodule, het gebruik van Tips, Tricks & Links voor verdieping van de lesstof of over de volgende module van het opleidingstraject.

De mentor is ook altijd beschikbaar als de student vragen heeft of problemen met de stof ondervindt. Zo nodig kan op afstand de controle over de computer van de student worden overgenomen om oefeningen of live labs voor te doen of om specifieke zaken toe te lichten.

Reacties op dit artikel
De redactie vindt deze reactie: OKRV, 03-10-2010 10:53
Leuk remote gereedschap.
 
Ben benieuwd of dit ook de kwaliteit van het lesmateriaal inhoud en kennisoverdracht verbeterd. E-learning kunnen we immers al een tijdje. Er gaat - voor mij - niets boven hands-on learning in de praktijk. (i.p.v. wat labtestjes doen in een virtuele omgeving waar alles bijna perfect loopt)
De redactie vindt deze reactie: SlechtGET ON ICT - Arnhem, 02-02-2011 19:35
Deze reactie is verwijderd. Reclameboodschappen worden niet geplaatst!
Redactie Computable
Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 161 6.4
Klik voor meer info2 131 6.7
Klik voor meer info3 124 6.5
Klik voor meer info4 88 6.6
Klik voor meer info5 55 6.4
Klik voor meer info6 53 6.1
Klik voor meer info7 52 6.3
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3