ICT'ers werken het liefst bij Shell
Olie, boorplatformen en hardwerkende mannen. Daar denken mensen meestal aan bij Shell. Ict'ers denken echter dat Shell voor hen een zeer uitdagende werkomgeving biedt en verkozen de oliemaatschappij tot beste werkgever.
Shell heeft het beste imago als Nederlandse ict-werkgever. Dat blijkt uit onderzoek van Computable onder 3500 Nederlandse ict'ers. Deze ict'ers werd gevraagd naar het imago van vijftig bedrijven die hoog scoren in de Computable 100.
Shell scoorde het hoogst als gekeken werd naar de arbeidsvoorwaarden, doorgroeimogelijkheden, loopbaanbegeleiding en functies. Het bedrijf erkent dat het bedrijf op het eerste gezicht geen logische keuze lijkt voor een ict'er. "We blijven daarom ook uitleggen wat werken in ict bij Shell inhoudt," zegt Sophie Witsenburg, graduate recruiter bij Shell.
Volgens Witsenburg scoort Shell hoog, omdat het bedrijf vooral werft vanuit het talent van de kandidaat en niet vanuit de functies die het bedrijf heeft. "Als wij kandidaten werken, dan leggen we accent vooral op de creatieve en de analytische vaardigheden, resultatengedrevenheid en de teamgeest", aldus Witsenburg.
Philips staat op een tweede plek in de lijst en wordt gevolgd door Microsoft. Nokia staat niet in de top tien als gekeken wordt naar de totale score. Het bedrijf scoort wel het hoogst als gekeken wordt naar de bedrijfscultuur, producten en diensten en financiële gezondheid.
Beste werkgevers |
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
03-02 SLTN en ICTroom openen Datacenter Brabant
01-02 Spoelstra spreekt: Het is helemaal geen crisis
31-01 Viafrica levert diensten voor Nice ICT-centra...
30-01 Wennen aan cybercrime kost tijd
26-01 Be Informed komt met oplossingen voor overheden
23-01 Boek belicht tien effecten van opkomst apps
23-01 Sogeti publiceert boek over app-effecten
20-01 EU zoekt Nederlandse vrijwilligers voor...
19-01 Van oude IT, de dingen, die voorbijgaan…
13-01 Brein heeft last van Brein
|
|




1. Shell staat niet in de Computable 100
2. Shell ziet IT als commodity en expliciet niet als core business
3. Shell heeft applicatie development al zoveel mogelijk naar India (IBM, Wipro) overgeplaatst
3. Shell is bezig met outsourcen van all IT infrastructuur