Alaska-expeditie is klaar voor het avontuur
De 21 deelnemers aan de Computable ICT Expeditie 2009 naar Alaska zijn klaar voor het avontuur. Vrijdagochtend 5 juni 2009 vertrekt het team vanaf Schiphol naar Anchorage voor een tiendaagse expeditie naar Mount Sanford (4949m). Dat is de hoogste sneeuwbedekte vulkaan in het Wrangell- St. Elias National Park in Alaska.
Het team bestaat uit zestien Belgische ict'ers en vijf Nederlanders: Frank Dros van Techno Design IP, Roland Driesen van Silverside, Theo Torn van Ortec, Simon van Dijk van Fifth Dimenszion en Frank Peeters van Aexis BI. Tijdens de zware beproeving zullen de deelnemers verslag doen vanaf de berg. Hun ervaringen zijn dan te lezen op de speciale expeditiepagina's van Computable.nl.
De expeditie wordt zwaar en dus heeft iedereen zich grondig voorbereid. 'We hebben drie zware trainingsweekends in de Ardennen gehouden', vertelt Wim Bosmans die de expeditie mede namens Computable organiseert. Fysieke en mentale tests zijn onderdeel van de training. Ook spraken de expeditieleden met Katja Staartjes, die zelf onder meer de Mount Everest heeft beklommen.
Climb high, sleep low
Mount Sanford wordt in etappes bedwongen, licht Bosmans toe. De ploeg sleept zijn bagage met sledes steeds van kamp naar kamp, over de steile en ijzige vlakten met her en der onbetrouwbare spleten. 'Climb high, sleep low', luidt het devies. Het team brengt een deel van het materieel naar het volgende kamp, maar keert terug naar een lager kamp voor de overnachting. Op die wijze kan iedereen wennen aan de grote hoogte.
'Met de expeditie gaan we onze grenzen verleggen', zegt Etienne Petre, crm- manager van het Belgische Solvay Information Services. 'Ik ga er van uit dat deze ervaring me zal helpen op het werk doelen te stellen die op het eerste gezicht onbereikbaar lijken.' Het team komt op 16 juni terug in Nederland.
Kilimanjaro
In september 2008 organiseerde Computable de eerste ICT Expeditie van Nederland. Toen bedwong een team van achttien ict'ers de Kilimanjaro (5895m).
Computable ICT Expeditie 2009 naar Alaska mede wordt mogelijk gemaakt door onderstaande sponsors. Zie ook de sponsorpagina.
- Aexis BI
- Fifth Dimenszion
- Ortec
- Silverside
- Techno Design IP
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
03-02 SLTN en ICTroom openen Datacenter Brabant
01-02 Spoelstra spreekt: Het is helemaal geen crisis
31-01 Viafrica levert diensten voor Nice ICT-centra...
30-01 Wennen aan cybercrime kost tijd
26-01 Be Informed komt met oplossingen voor overheden
23-01 Boek belicht tien effecten van opkomst apps
23-01 Sogeti publiceert boek over app-effecten
20-01 EU zoekt Nederlandse vrijwilligers voor...
19-01 Van oude IT, de dingen, die voorbijgaan…
13-01 Brein heeft last van Brein
|
|



