Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Google redt eerste winnaar online quiz

16 maart 2010 - 09:03ActueelCloud & InfrastructuurComputableGoogleSamsungVodafone
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Computable heeft de eerste hoofdprijs uitgedeeld in de online quiz die wordt gehouden over Vodafone 360. Anita te Gussinklo uit Loenen aan de Vecht is de gelukkige winnaar van de Vodafone 360 Samsung H1-smartphone. Ook zijn de vijf dagprijswinnaars bekend.

'Ik kan het nog steeds moeilijk geloven, ik denk dat dit gevoel pas komt als ik het toestel in mijn handen heb.' Anita te Gussinklo vindt het 'super' dat zij de eerste hoofdprijs in de online quiz van Computable heeft gewonnen. 'Vraag drie was echt moeilijk, ik vond in eerste instantie het woord 'teleconferencing'. De slagzin liep vervolgens niet lekker en toen heb ik de overige vier antwoorden in Google ingevuld. Toen kwam het woord 'internetdiensten' naar boven en dat paste ook op de zestien invulpuntjes.'

Fervent puzzelaar

De vijf antwoorden die gevonden moesten worden waren 'gloednieuwe', 'verzameling', 'internetdiensten', 'mobiele telefoon' en 'pc'. De slagzin werd uiteindelijk 'Vodafone 360: een gloednieuwe verzameling internetdiensten voor de mobiele telefoon en pc.' Te Gussinklo: 'De online quiz was best pittig, dat was niet in een half uurtje gedaan. Ik kwam pas later in de prijsvraag binnen, dus ik was blij dat ik de eerdere vragen ook nog kon beantwoorden. Ik ben fervent puzzelaar, de overige online quizzen blijf ik gewoon meespelen.'

Te Gussinklo is als assistent drogist niet werkzaam in de ict, maar doordat haar man veel met computers en mobiele telefonie bezig is, is zij wel regelmatige bezoeker van de Computable-website. Ze is dolbij met het winnen van de Vodafone 360 Samsung H1-smartphone, omdat haar oude Nokia-toestel vorig jaar gestolen is. 'Ik heb nu een oud toestel wat niks kan. Ik heb al even op internet dit nieuwe toestel bekeken en deze kan echt heel veel. Ik zal hem in ieder geval vooral gaan gebruiken om te bellen en internetten.'

Dagprijswinnaars

Naast hoofdprijswinnaar Anita te Gussinklo zijn er ook vijf dagprijswinnaars door Computable getrokken. Dit zijn Marcellino Otten uit Oudenbosch, Pim Penning uit Capelle aan den IJssel, Paula Berg uit Heerhugowaard, Johan van Soest uit Waalre en Rob Lunenberg uit Den Haag. Zij winnen een vilten tas uit Nepal, een Formule 1-cap van het team McLaren Mercedes en een paraplu van Vodafone. Inmiddels is de tweede online quiz gestart en zijn dezelfde prijzen te winnen.

Meer over

SmartphonesTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Eén reactie op “Google redt eerste winnaar online quiz”

    1. mar schreef:
      16 maart 2010 om 10:31

      gefeliciteerd!

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Online quiz Computable, week 1, vraag 5

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Online quiz Computable, week 1, vraag 4

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Online quiz Computable, week 1, vraag 3

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Online quiz Computable, week 1, vraag 2

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Online quiz Computable, week 1, vraag 1

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Puzzel mee naar de Vodafone 360 Samsung H1

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs