Cisco koopt beveiligingssoftware voor netwerktoegang

10-07-2006 11:33 | Door Jasper Bakker | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Cisco koopt voor 43,7 miljoen dollar Meetinghouse Data Communications. Dat overgenomen privébedrijf maakt software voor het beheer van toegang tot bedrijfsnetwerken - bedraad en draadloos.

Het in 1998 opgerichte Meetinghouse heeft 77 mensen in dienst en ontwikkelt beveiligingssoftware op basis van 802.1x. Die technologie moet een enkel beheerpunt bieden voor meerdere, gecombineerde netwerken en de apparaten daarin, zoals routers, switches en wifi-access points maar ook client-apparatuur.

Cisco voegt het overgenomen bedrijf toe aan zijn divisie Wireless Networking Business. Het combineert de Meetinghouse-software met zijn eigen toegangscontrolesoftware Network Admission Control (NAC) en het Cisco Compatible Extensions-programma (CCX).

Netwerktechnologie

Verwaayen moet technologiekeuzes maken

Ben Verwaayen, die vanaf begin september 2008 aan het roer staat van Alcatel-Lucent, moet beslissen op welke soorten netwerktechnologie zijn bedrijf zich gaat toeleggen. Het huidige palet is namelijk veel te breed.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 155 6.4
Klik voor meer info2 121 6.7
Klik voor meer info3 112 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 48 6.5
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3