HP koopt draadloze netwerkspecialist Colubris

12-08-2008 10:33 | Door Pim van der Beek | Lees meer over de bedrijven: Colubris Networks, HP | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

HP’s netwerkdivisie Procurve neemt de draadloze netwerkspecialist Colubris Networks over. Daardoor vergroot HP het aandeel in vooral de hotelbranche en de transportsector. Er zijn geen financiële details bekendgemaakt.

Procurve, de netwerkdivisie van HP, neemt de draadloze netwerkspecialist Colubris over. Colubris levert draadloze netwerkapparatuur voor grote bedrijven en dienstverleners. Door de overname hoopt HP ProCurve meer klanten te krijgen in een aantal verticale markten zoals de hotelbranche, transportsector en het onderwijs.

Het in in 2000 opgerichte Colubris biedt producten met de 802.11n standaard voor draadloze netwerken. Het gaat de concurrentie aan met leveranciers van apparatuur voor bekabelde breedbandverbindingen. HP Procurve levert nu voornamelijk draadloze netwerkproducten van Motorola maar kan daar nu de Colubris producten aan toevoegen.

Er zijn geen financiële details bekendgemaakt over de inlijving. De overname moet voor het einde van het fiscale jaar 2008 zijn afgerond.
Gerelateerde artikelen

15-03-11  HP introduceert draadloze access points

Netwerktechnologie

Verwaayen moet technologiekeuzes maken

Ben Verwaayen, die vanaf begin september 2008 aan het roer staat van Alcatel-Lucent, moet beslissen op welke soorten netwerktechnologie zijn bedrijf zich gaat toeleggen. Het huidige palet is namelijk veel te breed.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3