Cisco-technologie in HP BladeServer

02-02-2005 15:25 | Door Redactie Computable/CRN | Lees meer artikelen over: Cisco-technologie | Lees meer over de bedrijven: HP, Cisco | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

HP en Cisco Systems integreren switching-technologie van Cisco in de HP BladeSystem-architectuur.

Klanten profiteren van de optimalisatie van de prestaties van het netwerk en het Blade-systeem, evenals een betere betrouwbaarheid en gebruiksgemak. Het HP BladeSystem levert met de geïntegreerde Cisco Gigabit Ethernet Switch-module aanzienlijke kostenbesparingen op, doordat klanten de efficiëntie van de infrastructuur kunnen verbeteren.

 

Daarnaast biedt de samenwerking klanten meerwaarde op het gebied van beschikbaarheid, beveiliging, quality of service en beheer. Het HP BladeSystem sluit volledig aan op de Cisco Business Ready Data Center-netwerkarchitectuur.

Het HP BladeSystem met geïntegreerde Cisco switching-technologie is naar verwachting in de loop van februari 2005 beschikbaar via HP en haar resellerkanaal.

Gerelateerde artikelen

02-11-11  Cisco en HP werken weer samen

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3