Download whitepapers, case studies
en onderzoeken over ICT-onderwerpen
Computable IT Knowledge Base
  Dagelijks het laatste
ICT-nieuws in je inbox?
Computable e-mail nieuwsbrief

Branches / Onderwijs

04-08-2006 13:49 | Door Redactie Computable | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Ict-examens nu competentiegericht

Per 1 juli is het exameninstituut EXIN opgehouden met het afnemen van het Ambi-basisexamen. Hiervoor in de plaats komt I-Tracks (Individuele Tracks).

I-Tracks omvat een aantal competentiegerichte opleidingen die bestaan uit verschillende modules. De exameneisen zijn gebaseerd op competenties die in de markt worden gehanteerd.

 
I-Tracks is door EXIN zelf ontwikkeld. Als exameninstituut verzorgt EXIN geen opleidingen, alleen de afsluitende examens.


De I-Tracks leerpaden zijn (en worden) ontwikkeld op vier hoofdvlakken: it service management, software design & development, it management en information management. Tracks zijn er op verschillende niveaus. Meer informatie op http://www.i-tracks.nl/index2.asp

reageer print stuur door
Reageer