Wie gunt wat?
Veel ict-opdrachten worden verstrekt via een aanbestedingstraject. Computable zet de publiek gemaakte gunningen regelmatig op een rijtje.
Anna Paulowna kiest Inter Access
Inter Access gaat voor de gemeente Anna Paulowna een ict-omgeving inrichting voor circa honderd tot 130 werkplekken. Ook draagt de automatiseerder zorg voor het regelen van (aanvullende) licenties en hardware, waarvoor de gemeente een 'producten- en dienstencatalogus' zal samenstellen. Het contract met Inter Access, dat acht concurrenten achter zich liet, heeft een looptijd van vier jaar.Strukton regelt Haagse reisinformatie
De dienst Stadsbeheer van de gemeente Den Haag heeft Strukton Rail Installatietechniek aangewezen voor de levering van reisinformatie voor het busstation Zoetermeer Centrum-West. Strukton is verantwoordelijk voor de levering, de montage en het onderhoud van negen reizigersinformatiedisplays, inclusief de lokale aansturing, en krijgt daarvoor ruim 217duizend euro (zonder BTW).
MSA ICT levert studiespullen aan Amstelveen
MSA ICT uit Houten is door de gemeente Amstelveen aangetrokken voor het leveren van studie-pc's. Het betreft 400 pc's met 'toebehoren' (printer, monitor, muis, toetsenbord, hardware, besturingssysteem alsmede tekstverwerkingssoftware, benodigde bekabeling en dienstverlening). De looptijd van de raamovereenkomst bedraagt twee jaar.Gemeente Zwolle gaat in zee met Raet
De gemeente Zwolle en Raet hebben een vijfjarige overeenkomst getekend voor het gebruik van Raet Online. Dit personeelsinformatiesysteem biedt allerlei zelfservicemogelijkheden. Daarmee beoogt de gemeente de dienstverlening voor haar 1200 werknemers te verhogen en op de pz-kosten te kunnen besparen.
Justitie bestelt bij Corporate Express
Het bestuursdepartement van het ministerie van Justitie bestelt na een Europese aanbesteding bij Corporate Express kantoorartikelen en 'computersupplies' ter waarde van 3,5 miljoen euro. De looptijd van de overeenkomst is drie jaar.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Raadsels rond computerstoring Groningen
10-02 Van Vliet: Zonder internet geen welvaart
10-02 Acer levert Future Classroom Lab op
08-02 Exxellence niet naar rechter om 'pijnloze...
08-02 Atos wint opnieuw aanbesteding Dimpact
08-02 Denen kiezen voor nationaal EPD
07-02 'Mislukken EPD lag niet aan ICT'
07-02 De lange weg naar ERP
07-02 KPN trekt bod voor vaste telefonie OT2010 in
06-02 Erasmus Universiteit reorganiseert ICT
|
|
10-11-09 Universiteit winkelt bij Scholten Awater
03-11-09 Collis gaat RDW helpen met kilometerheffing
27-10-09 MSA-ICT levert sociale laptops aan Meppel
26-10-09 Prorail laat BT IP-telefonie invoeren
19-10-09 Vodafone wint 'WAN'-deal bij Enexis
12-10-09 Logica vernieuwt ERP bij Brabants waterschap
05-10-09 Topicus bouwt e-kinddossier voor Zaans GGD
28-09-09 Kinderbescherming huurt voor 25 miljoen in
21-09-09 Wie gunt wat: Waterschappen in zee met Geodan
10-09-09 Wie gunt wat: Justitie vervangt SAP door Oracle
31-08-09 Wie gunt wat: Siemens haalt brandweer binnen
24-08-09 Wie gunt wat?
03-08-09 Wie gunt wat?
07-07-09 Wie gunt wat?
26-06-09 Wie gunt wat?
15-06-09 Wie gunt wat?
08-06-09 Wie gunt wat?
02-06-09 Wie gunt wat?
25-05-09 Wie gunt wat?
11-05-09 Wie gunt wat?
Backup en opslag bij De Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond
De Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR) koos de readyNAS 4200 van NETGEAR vanwege de ruime opslagmogelijkheden en......




