Productnieuws aanmelden

ARIS Business Performance Edition 7.1

04-06-2008 14:15 | Door Henk Boot | Lees meer over het bedrijf: IDS Scheer | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

IDS Scheer introduceert versie 7.1 van ARIS Business Performance Edition. Deze softwareoplossing moet volgens de leverancier organisaties helpen bij het naar een hoger niveau brengen van de bedrijfsresultaten.

ARIS Business Performance Edition van IDS Scheer omvat alle nieuwe en verbeterde ARIS-producten van het afgelopen jaar. In de 7.1-versie zijn onder meer ARIS Business Architect, ARIS Six Sigma, ARIS Business Publisher, ARIS IT Architect en ARIS Business Architect for SAP opgenomen. Ook maken ARIS Business Rules Designer, ARIS SOA Architect en ARIS Business Simulator onderdeel uit van de nieuwe versie. De modelleertaal BPMN en het OASIS SOA-referentiemodel completeren het geheel.

Vanuit een technisch perspectief is de nieuwe versie een voortzetting van de strategie die IDS Scheer enkele jaren geleden inzette: een Java-ontwikkelplatform voor webgebaseerde producten. Om de transitie naar de nieuwe technologie voor ARIS-gebruikers met oudere, op Windows gebaseerde producten te vergemakkelijken, biedt IDS Scheer het ARIS Exchange Program. Dit stelt deze klanten in staat hun oudere producten tegen speciale prijzen in te ruilen voor de nieuwe versies.

Gerelateerde artikelen

08-07-09  Aris-gebruikers richten gebruikersgroep op

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3