Productnieuws aanmelden

Brocade en Thales integreren producten

06-11-2009 09:34 | Door Witold Kepinski | Lees meer artikelen over: Encryptie | Lees meer over de bedrijven: Brocade, Thales | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink
Brocade

Brocade en Thales kondigen de integratie aan van Thales encryption manager for storage (tems) met de Brocade encryption san switching-oplossingen. De combinatie van tems, een encryption key management toepassing voor storage, met de Brocade encryption switch, beschermt bedrijfsdata en helpt bedrijven bij het naleven van wettelijke regels.

De oplossing vereenvoudigt volgens de leveranciers het storage encryptieproces door de eliminatie van storage professionals voor de implementatie van meerdere storage-encryptiesystemen. Daarnaast garandeert de oplossing veilige en betrouwbare toegang tot data.

De Brocade encryption switch en Brocade FS8-18 encryption blade zijn onderdeel van een familie van fabric-based encryptieplatformen die bedrijven helpen aan hun security en corporate bestuurseisen te voldoen door de encryptie van kritische bedrijfsdata met high perfomance en gecentraliseerd fabric beheer. Deze producten bieden een aanpak voor fabric-wide encryptie voor 'data-at-rest' binnen het datacenter. De Brocade encryption san switching oplossingen bieden encryptie voor zowel disk als tape opslagsystemen.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3