Cisco zou overwegen Nokia in te lijven

08-08-2005 10:19 | Door Rian van Heur | Lees meer over de bedrijven: Nokia, Cisco | Er is 1 reactie op dit artikel | Permalink

Cisco Systems zou plannen hebben om mobiele telefoonfabrikant Nokia over te nemen. Dit zegt het Britse dagblad The Business. Inmiddels hebben diverse nieuwsmedia, waaronder persdienst Reuters, nieuwszender CNN en ict-nieuwssite News.com, dit nieuws overgenomen.

Volgens de Britse krant The Business, die de bron van het artikel niet bekend wil maken, wil Cisco zich meer richten op draadloze producten. Het artikel vermeldt dat Cisco eerder alleen kleinere producenten heeft overgenomen. Ceo John Chambers zou gezegd hebben dat het nu tijd is voor een overname van een grote producent van mobiele telefoons. Volgens The Business kom je dan snel bij Nokia uit.

Zowel Nokia als Cisco hebben nog geen reactie gegeven op het bericht. Cisco heeft op dit moment een marktwaarde van circa 123 miljard dollar. De marktwaarde van Nokia is momenteel circa 71 miljard dollar. Nokia is marktleider op het gebied van mobiele telefoons.
Reacties op dit artikel
Geen ratingfrits van gelder, 06-12-2007 19:25
Tip voor Cisco Systems; Als het alleen om groot te doen is dan is Nokia een goede stap, komt daar ook het aspect kwaliteit bij, kies dan voor Samsung.
WiFi-gebruik

Nederland topland met zakelijk WiFi

Schiphol is het kloppend hart van WiFi-Nederland, volgens cijfers van iPass. Het zakelijke mobiele breedbandbedrijf ziet dat eenderde van alle Nederlandse betaalde surfsessies op Schiphol plaatsvindt.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3