Cisco introduceert nieuwe cloud-strategie
Net als VMware en verschillende andere bedrijven komt Cisco met een nieuwe cloud computing-strategie die gebaseerd is op cloud hosting en service providers. Het programma ‘Unified Service Delivery' richt zich op service providers die cloud services willen aanbieden en optimaliseert virtualisatie in het datacenter, tussen datacenters en over de next-generation networks (NGN). Hiermee ziet Cisco er vanaf om zelf cloud services te gaan leveren.
Net als VMware probeert Cisco met Unified Service Delivery door te dringen in de bestaande ecosystemen van hun servicepartners om hen nieuwe cloud services te laten bouwen, draaien en afleveren. Hiermee verkiest Cisco meer de rol als een soort intermediair dan dat het bedrijf zelf de rol van cloud-leverancier op zich neemt.
Ook IBM, Sun Microsystems, VMware en een aantal kleinere spelers zien meer brood in het omvormen van bestaande hostingleveranciers naar cloud computing-leveranciers. Dit blijkt onder meer uit de veranderende focus van VMware naar de zogenaamde cloud service provider-markt met de introductie van het vCloud-initiatief. Dit programma is gericht op de specifieke interoperatibiliteit van VMware en claimt ‘in de cloud' met elke applicatie te werken.
Nu proberen ze de onderlaag van cloud computing.
13-02 KPN garandeert anonimiteit internetgebruiker
13-02 Ordina rondt integratie Oracle EBS bij EL&I af
13-02 Perfectview levert CRM-systeem aan Gelderland
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Het einde van het begin van cloud en virtualisatie
10-02 Avocent van Emerson beheert datacenter
31-01 Citrix haalt goede resultaten in vierde kwartaal...
30-01 VMware komt met vCenter Operations Management
30-01 Dataopslagportfolio Iomega wordt zakelijker
27-01 Appsense speelt in op BYOD en Windows 7
27-01 VMware opent virtualisatie- en cloud portal
25-01 VMware ziet omzet en winst in 2011 toenemen
25-01 Scense Live Profiles beheert gebruikersprofielen
20-01 Red Hat introduceert Enterprise Virtualization 3.0
|
|
08-12-11 Cisco introduceert CloudVerse raamwerk
29-11-11 CIO Cisco leidt nieuwe clouddivisie
30-03-11 Cisco neemt cloudspecialist Newscale over
15-01-10 Leveranciers kampen met tekort aan producten
15-10-09 Cisco biedt 2,9 miljard voor Starent Networks
31-08-09 Nederland komt vanaf 2011 datacenters tekort
06-08-09 Cisco boekt minder winst
09-07-09 'Cloud computing is even complex als SOA'
Vijf tips voor effectieve back-up en recovery in virtuele omgevingen
In deze whitepaper geven experts van Quest vijf tips op het gebied van virtuele gegevensbescherming waarmee de......




