NetApp ondersteunt gebruikers VMware View 4
NetApp heeft nieuwe oplossingen ontwikkeld zodat klanten virtuele desktops in kunnen zetten en beheren met gebruik van VMware View 4. VMware View en NetApp-storage zeggen daardoor samen ervoor te zorgen dat klanten snel virtuele desktops en storage kunnen inzetten om te blijven voldoen aan hun zakelijke behoeften en om kosten te beperken.
Eén van de nieuwe oplossingen is NetApp Rapid Cloning Utility versie 3.0, die ondersteuning biedt voor VMware View 4 en VMware vSphere. Hiermee kunnen klanten het onderhoud van de virtuele machines van VMware vereenvoudigen en hun werkzaamheden stroomlijnen. Rapid Cloning Utility is een VMware vCenter Server plug-in waarmee klanten een image in enkele minuten honderden keren kunnen repliceren terwijl er nauwelijks extra storage-capaciteit wordt gebruikt. Rapid Cloning Utility is een goede aanvulling op de gelinkte klonen van VMware View Composer. Individuele desktops en handmatig beheerde desktopgroepen worden voorzien van geavanceerde mogelijkheden om te klonen. VMware View-klanten kunnen hierdoor de administratieve lasten automatiseren en verlichten en projecten sneller afronden. Tegelijkertijd worden de storage-kosten tot een minimum beperkt, aldus NetApp en VMware.
NetApp Cloning Utility versie 3.0 is in januari 2010 beschikbaar. De prijzen zijn op te vragen via NetApp of zijn resellerpartners.
10-02 Complexiteit elimineren met Backup Exec 2012
10-02 Avocent van Emerson beheert datacenter
09-02 Talk & Vision biedt Personal Video in de cloud
08-02 Blue Coat MACH5 kan versleutelde Flash Video aan
08-02 Interoute breidt service uit met Virtual Data...
07-02 iPad app Teamcenter AppShare deelt desktop
06-02 Netgear introduceert Intelligente Edge-switches
03-02 Siemens PLM Software introduceert Jack 7.1
02-02 CommVault breidt Simpana-software verder uit
02-02 LaCie 5big Office back-up-oplossingen voor MKB
10-02 Het einde van het begin van cloud en virtualisatie
10-02 Avocent van Emerson beheert datacenter
31-01 Citrix haalt goede resultaten in vierde kwartaal...
30-01 VMware komt met vCenter Operations Management
30-01 Dataopslagportfolio Iomega wordt zakelijker
27-01 Appsense speelt in op BYOD en Windows 7
27-01 VMware opent virtualisatie- en cloud portal
25-01 VMware ziet omzet en winst in 2011 toenemen
25-01 Scense Live Profiles beheert gebruikersprofielen
20-01 Red Hat introduceert Enterprise Virtualization 3.0
|
|
29-12-11 VMware View geschikt voor Kindle Fire, Mac en Linux
08-09-11 NetApp en VMware introduceren cloudoplossing
02-09-11 VMware introduceert Horizon Mobile en View 5
02-09-11 VMware introduceert Horizon Mobile en View 5
01-10-10 NetApp verstevigt banden met datacenterpartners
07-09-10 NetApp integreert met VMware vCloud Director
19-02-10 Partners redden winst van NetApp
27-01-10 Cisco, NetApp en VMware vormen opslagtrio
13-05-09 VMware onthult VMware vSphere 4
Vijf tips voor effectieve back-up en recovery in virtuele omgevingen
In deze whitepaper geven experts van Quest vijf tips op het gebied van virtuele gegevensbescherming waarmee de......


