Stichting WonenBreburg kiest voor PQR
Woningcorporatie WonenBreburg heeft voor de uitvoering het project Flexit gekozen voor dienstverlener PQR. De applicaties en desktops worden door PQR, in het kader van 'het nieuwe werken', gevirtualiseerd. Uiteindelijk worden alle werkplekken van WonenBreburg als tijd- en plaatsonafhankelijke dienst worden aangeboden.
De woningcorporatie koos voor een werkconcept dat naar eigen zeggen 'bijdraagt aan de gewenste cultuur van diensten verlenen'. Dat gaat om samenwerking, ondernemerschap, communicatie en betrokkenheid. Om dit werkconcept vorm te geven worden op termijn alle locaties ingericht met flexibele werkplekken, die als tijd- en plaatsonafhankelijke dienst worden aangeboden. WonenBreburg maakt hiervoor onder andere gebruik van virtualisatietechnieken van Citrix.
In april 2010 krijgt de afdeling in Breda nieuwe flexwerkplekken, net als de nieuwbouw voor een andere afdeling in Tilburg. Deze locaties gaan als testlocatie voor de overige vestigingen fungeren. In eerste instantie worden honderd flexwerkplekken gerealiseerd. PQR levert hierbij onder andere oplossingen van Citrix XenDesktop VDI, de user workspace management oplossing van RES PowerFuse, HP ProLiant servers en een storage area network (san) van Hitachi Data Systems (HDS).
De Stichting WonenBreburg is een woningcorporatie met bijna dertigduizend woningen in Tilburg en Breda. Bij de Stichting werken 440 mensen verspreid over locaties in deze steden.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Het einde van het begin van cloud en virtualisatie
10-02 Avocent van Emerson beheert datacenter
31-01 Citrix haalt goede resultaten in vierde kwartaal...
30-01 VMware komt met vCenter Operations Management
30-01 Dataopslagportfolio Iomega wordt zakelijker
27-01 Appsense speelt in op BYOD en Windows 7
27-01 VMware opent virtualisatie- en cloud portal
25-01 VMware ziet omzet en winst in 2011 toenemen
25-01 Scense Live Profiles beheert gebruikersprofielen
20-01 Red Hat introduceert Enterprise Virtualization 3.0
|
|
20-09-11 PQR richt infrastructuur Hollands Kroon in
21-09-11 PQR introduceert EasyVDI concept
04-03-11 PQR virtualiseert ICT bij gemeente Houten
06-10-10 PQR wil geen gekke dingen doen
06-10-10 PQR ziet dalende omzet, winst én herstel
29-09-10 PQR: klant onderschat desktopvirtualisatie
14-07-10 Opvolger IB Groep krijgt nieuwe werkplek
15-12-09 PQR levert Aalburg centrale serveromgeving
01-10-09 Justitie kiest Imtech, PQR en Scholten Awater
Vijf tips voor effectieve back-up en recovery in virtuele omgevingen
In deze whitepaper geven experts van Quest vijf tips op het gebied van virtuele gegevensbescherming waarmee de......




