Branches / Zorg
EZ geeft 3,8 miljoen aan ICT-zorgprojecten
Vier ict-zorgprojecten hebben van het ministerie van Economische Zaken een bedrag gekregen van in totaal 3,8 miljoen euro.
Het ministerie van Economische Zaken heeft 3,8 miljoen euro beschikbaar gesteld aan vier maatschappelijke ict-projecten. Het kabinet hoopt zo het gebruik van ict en een betere dienstverlening in publieke sectoren, zoals de gezondheidszorg te bevorderen.
De projecten die beloond werden zijn: ‘de beste zorg beloond', een inkoopveiling op internet voor zorgdiensten; ‘toegankelijke internetbehandeling', een internetbehandeling voor mensen met een alcoholprobleem; ‘slimmer veilig', veiligheidstoepassingen voor hulpdiensten worden beter en sneller bereikbaar door aansluiting op een draadloos breedbandnetwerk; ‘e-inspecties', betere en slimmere samenwerking tussen inspectiediensten via de inzet van generieke ict-voorzieningen, waardoor de dienstverlening aan burger en bedrijfsleven kan worden verbeterd.
Mijn ervaren is dat het bij de intimi terecht komt!
Met vriendelijke groet,
Blussystemen.com
- 18:31 Puzzel mee naar een Mobile Office t.w.v. € 8033!
- 15:32 Scriptie videosurveillance wint wedstrijd Logica
- 14:23 EU-gedragscode geeft datacenters energietips
- 12:39 Nieuwe fase in ICT: van technologie naar ethiek
- 12:00 E-mailloze vrijdag moet werkroutine doorbreken
- 12:19 KPN bestudeert zijn Belgische activiteiten
- 12:04 ICT'er vindt werkdruk te hoog
- 09:44 15 miljoen euro voor slimme ICT-oplossingen
- 11:29 Microsoft Dynamics zoekt partners
- 15:52 Getronics zoekt ICT'er op snowboard



Wij proberen al de zorgsector bereikbaarder te maken middels ICT en visualisatie van medische centra op Google Earth 3D. Een voorloper is onze lauching customer het UMC Utrecht.
Test preview bereikbaarheid UMC: ga naar http://takeoff.geo-games.eu/umcutrecht
http://geo-games.eu