Artikelen / Nieuws
Informatiedirecteuren tegen fusie HP/Compaq
Het merendeel van de informatie-directeuren (cio's) bij bedrijven zijn tegen het samengaan van hun producten- en dienstenleveranciers HP en Compaq. Dit blijkt uit een onderzoek van investeringsbank Merrill Lynch.
Het onderzoek is gehouden onder honderd Amerikaanse en Europese informatiedirecteuren. Hiervan is 76 procent Compaq-gebruiker, waarvan 64 procent tegen de fusie is, 25 procent vóór en 29 procent nog onbepaald.Er is vanzelfsprekend ook overlap; 43 procent van de ondervraagde cio's bezit ook HP-apparatuur. Hiervan is 42 procent tegen het samengaan met Compaq, terwijl 26 procent voor is en 32 procent zegt neutraal te zijn.
De cio's gaven aan hun it-bestedingen aan Compaq-producten met 10 procent te verminderen en aan HP-producten met 4 procent. Daarnaast lieten zij weten zich zorgen te maken over de klantenondersteuning door een bedrijf dat door de integratie enkele jaren geparalyseerd kan zijn.
Reageer
- 13:54 Rabo Vastgoedgroep legt beheer buiten de bank
- 08:44 Afronding SAP-project kost provincie 5 ton extra
- 13:38 Brein bestuurt spraaksynthesizer
- 17:31 'Logica heeft onwetendheid UWV niet misbruikt'
- 17:01 Atos Origin eist lager tarief onderaannemer
- 11:21 EC: wet loopt achter op cybercrime
- 11:27 Stagiair populair tijdens economische crisis
- 11:23 AT&T ontslaat wereldwijd twaalfduizend man
- 11:16 IBM brengt Microsoft-loze desktop begin 2009
- 10:55 Red Hat levert software voor de cloud


