Artikelen / Nieuws
IBM komt met nieuwe backup-service
IBM komt met een backup-service waarbij bedrijven hun bedrijfskritische computersystemen in geval van een ramp weer snel in de lucht kunnen krijgen.
De nieuwe service is vooral gericht op financiële dienstverleners, zoals banken en verzekeringsmaatschappijen, winkelbedrijven en transportondernemingen. De backup-service dupliceert niet alleen data, maar ook complete applicaties, zo verklaarde Roger Schwanhausser, directeur van storage services van IBM Global Services, tegenover Cnet.Na de aanslagen van 11 september houden bedrijven zich noodgedwongen bezig met het verminderen van hun kwetsbaarheid, onder meer door het implementeren van extra backup-systemen en een hoger niveau aan computerbeveiliging. "Steeds meer bedrijven begrijpen de noodzaak tot het beschermen van cruciale data", aldus Schwanhausser. "Maar als de applicaties die gebruikmaken van de data niet kunnen draaien, dan ben je niet in business."
IBM's nieuwe backup-service werkt met een reeks van besturingssystemen en applicaties, waaronder Windows NT, AIX, Solaris en diverse Unix-versies.
Reageer
- 17:31 'Logica heeft onwetendheid UWV niet misbruikt'
- 17:01 Onderaannemer Atos Origin moet tarief verlagen
- 16:42 Python 3.0 breekt met het verleden
- 13:43 Nederland geeft 30,9 miljard euro uit aan ICT
- 13:18 BBned komt mogelijk in de etalage
- 16:01 Cebit breidt aantal seminars uit
- 14:16 Consultant maakt handboek werven via LinkedIn
- 11:30 Licentiemodel leidt tot perverse klantrelatie
- 07:48 Mislukte SAP-module kost provincie vijf ton
- 10:30 Consultant krijgt 7,5 voor kennis


